Elustage nutitelefon või tahvelarvuti 6 uue Androidi ja iOS-i rakendusega (peaaegu) tasuta

Nutitelefonid ja tahvelarvutid on laiendatud karantiinis hädavajalikud kaaslased. Sageli leitakse nende kaudu uudiseid, raamatuid ja mänge, mis elavdavad vaba aega, aga ka kaugtöö ja teleskoobi aega kõige noorematele, kellel on nüüd kaugõpe.

Sel nädalal toome SAPO TEK-i meeskonna nõuandel mõned mängud, aga ka mõned utiliidid ja isegi rakenduse, mis aitab teil programmeerimist õppida.

Hakka perega mängides programmeerimismeistriks? Mimo abil saate

Laste ja täiskasvanute meelelahutuse tagamine samal ajal kodus rohkem aega veetes on muutunud uueks ja see võib olla keeruline reaalsus. Mimo lubab aidata teil oma perega lõbusalt aega veeta, kui kõik õpivad programme „bê-à-bá“.

Kui teil on tehniline perekond ja otsite tegevust, mis toob lapsed ja täiskasvanud kokku ning hoiab neid meelelahutusena, lubab Mimo aidata teil lõbusalt ja harivalt aega veeta. See rakendus on värav väikeste mängude ja väljakutsete kaudu programmeerimismaailma.

Mimo saidil saavad kasutajad interaktiivselt õppida erinevate programmeerimiskeelte, näiteks HTML, CSS, Python või C ++, põhitõdesid. Sealt edasi saavad nad hakata ise oma rakendusi ja veebilehti ehitama ning isegi aru saama, mis veebisaidi kulisside taga toimub.

Ulatuslike tundide asemel, mis võivad noorematele vähem atraktiivsed olla, panustab Mimo lühemate ja lihtsamate tundide peale, harjutustega, mida saab teha mõne minutiga. Pärast kõnesoleva teema lühitutvustust saavad kasutajad asuda asja juurde ja hakata tutvuma esitatud koodiridadega.

Kui täidate harjutusi ja täidate väljakutseid, saavad kasutajad rakendusest kohe tagasisidet. Kui täidate ülesande edukalt, võite teenida punkte. Lisaks jälgib Mimo kõiki edusamme, et kasutaja saaks selle arengut jälgida.

Mimo on saadaval Androidile, Play poes ja iOS-ile App Store’is. Kui teete veel programmeerimismaailmas oma esimesi samme, on rakenduse tasuta reĹľiim ideaalne. Kui soovite siiski seda seiklust alustada, “mis läheb”, võite tellida lisateenustega lisatasu teenuse hinnaga 9,90 eurot kuus.


Snapchat julgustab uute mängudega sotsiaalset isolatsiooni

See on sotsiaalne võistlus, mis on integreeritud teise ettevõtte rakendusse Zenly. Kõige kauem võidab see, kes jääb koju.

Snap Inc. on ettevõte, mis vastutab Snapchati eest. See rakendus on muul ajal valguse kaotanud, vähemalt Portugalis, kuid see pole ainus tehnikarakendus. Zenly, kelle eeldus käib geograafilise asukoha ümber, on veel üks ettepanek, mis kuulub tema kataloogi. Rakendus mõõdab nüüd harjutamise ergutamiseks sotsiaalset distantseerumist ja sellel on isegi edetabel, mis jagab punkte neile, kes veedavad rohkem aega kodus.

Üldiselt kasutatakse seda rakendust sõpruskonna jaoks, et koguneda teatud kaartide kohtadesse, kuid kuna linnastumine ja teel püsimine on nüüd keelatud, on rakendus otsustanud vastupidise ergutamiseks ajutiselt uuesti leiutada. Idee on aidata kaasa kinnipidamise ja isoleerimise praktikale.

Selle rakenduse abil saab nüüd näidata, mitu päeva järjest on teie sõbrad konkurentsivõimeliselt kodus ja võidab see, kellel õnnestub kauaks teelt eemale hoida.

Rakendus näitab ka konkreetses piirkonnas diagnoositud juhtumite arvu otse kaardi kohal, kus teie kontaktid on märgitud. Zenly on tasuta ja saadaval Androidile ja iOS-ile.

See on vaid ĂĽks näide sellest, kuidas ettevõtted saavad oma tooteid uuesti leiutada, et muuta need praeguse pandeemia jaoks asjakohaseks. Suuremad sotsiaalsed platvormid käivad sama rada. Instagram on hiljuti välja lasknud uued funktsioonid, mis võimaldavad teiste kasutajatega kaugemal suhelda; Facebook käivitas hädaabiteenuste teabekeskuse; ja Snapchat ise on siin teie jaoks debĂĽteerinud – see funktsioon pakub ärevuse, stressi, depressiooni, enesetapumõtete või kiusamise asjatundlikke nõuandeid, et aidata kõiki, kes on mures COVID-19 põhjustatud praeguse sotsiaalse olukorra pärast.


“Väikesed mullid” on lõõgastav ja hĂĽpnotiseeriv mäng

Kujutades mänge seebimullidega suplemise ajal, kutsub see puzzle mäng teid värvidega kokku sobitama.

Seda nimetatakse heas portugali keeles “väikesteks mullideks” ja see on antud juhul matš-4 matš, mille eesmärk on nende tühistamiseks värvida neli sama tooniga mulli. Kuid see ettepanek kujutab endast nii orgaaniliselt kui visuaalselt ja meloodiliselt väga orgaanilist keskkonda. Täieliku lõõgastava kogemuse saamiseks on soovitatav mängida kõrvaklappidega, nagu oleksite vannis vahtu mängides.

Eesmärk on tühistada laual sama värvi mullid, selleks peate erinevad valged ruumid täitma mängualal ilmuvate värvidega. Iga kord, kui neli värvi tühistatakse, lükatakse külgnevad värvid, nii et te ei pea taseme ületamiseks värvimulle jätma.

Tasemetel edasi liikudes muutub mõistatus keerulisemaks kas kala olemasolu tõttu, mis kipub iga liigutusega asendimulle lükkama, või hiljem peate arvestama põhivärvidega, mis segamisel muudavad värvid, näiteks kollase ja sinise, roheliseks. või sinine ja punane kuni lilla.

Mängus on meeldiv audiovisuaalne õhkkond ja mõistatustel on lihtsad juhtnupud, kuid järk-järgult keerukamate väljakutsetega.

Androidi versiooni saate alla laadida tasuta. IOS-is maksab see mäng 4,49 eurot.


Peeglilabor: selle rakenduse abil ei pea te fotode muutmiseks redigeerimisel “proff” olema

Alates heleduse ja kontrastsuse lihtsast redigeerimisest kuni 3D-efektide või moonutusteni on valikuid palju ja need võivad muuta foto tundmatuks.

On fotosid, millel on nii eriline efekt, et võiksite arvata, et ainult nutitelefoniga ei saa kunagi sama tulemust. Kuid rakendus Mirror Lab on näidanud, et kellelegi muljet avaldava tulemuse saamiseks ei pea fotode ja videote jaoks uue elu andmiseks kuluma palju aega ega head tehnikat.

See on lõbus ja hõlpsasti kasutatav, kuid samas ka võimas: see on rakenduse eesmärk muuta sisu loomingulisemaks peegelfotode, kaleidoskoobi piltide ning nägude ja maastike moonutamisega.

Kuna saadaval on rohkem kui 50 filtrit, annab see rakendus teile võimaluse uurida 3D-efekte või lainetusi ja moonutusi, mis on iseenesest võimelised fotosid täielikult teisendama. Kuid see võib renderdada ka mingisuguse planeedi Maa pilte rakenduses, mis võimaldab ka heleduse ja kontrastsuse põhilisi redigeerimisi.

Kui eelistate panustada animatsioonile, saate ka seda teha, kuid selleks peate kõigepealt lubama seadetes video valiku. See rakendus on tasuta ja saadaval Androidile, kuid sellel on ka lisatasu versioon. Rohkem filtreid ja parem pildi eraldusvõime on mõned eelised neile, kes otsustavad tootmisettevõtet toetada.


Salvrätiku helmed “sobivad” teie nutitelefoni, mille autor on Napkin

Kas näete restoranilaua paberi ühes nurgas aeg-ajalt (või kasutatud) helmeid? Või salvrätikule kirjutatud väike märkus? See rakendus on selleks, kuid telefonis.

Salvrätik: kalkulaator ja märkmik on väga lihtsad rakendused, mis sobivad suurepäraselt “ĂĽhekordsete arvete” ja väikeste märkmete kasutamiseks.

Intuitiivne liides sisaldab ainult hädavajalikku: juurdepääsu klaviatuurile ja taskukalkulaatori põhisümbolitele. Lihtsalt avage rakendus, tehke matemaatika või tehke praegu märkmeid ja minge.

Sisu salvestatakse automaatselt, nii et ärge muretsege, et mõnda aega ei jää te millestki ilma. Dokumendid koguvad lisateavet, kuid igal ajal saate ka seal oleva sisu kustutada ja otsast alustada.

Graafiliselt on kasutajal valida ka teisi võimalusi: kirjutage päeva- või öörežiimis.

Lisaks on salvrätik Android-seadmetele tasuta ja saadaval Play poest.


Butter Royale: see rakendus on umbes nagu Fortnite, kuid sisaldab palju toitu ja lõbusat segamist

Mighty Bear Games mäng on seatud tulevikku, kus kõik relvad on kogu maailmas keelatud. Mängijad osalevad autentsetes toidulahingutes, kasutades võitluseks operatsiooni Nutrition Machine (NOM).

Kui otsite mobiilimängu, mis aitaks kodus lisaaega veeta, võib Butter Royal olla kasulik liitlane. Battle royale iOS-i jaoks on omamoodi Fortnite, kuid sellel on mõned erinevused, näiteks asjaolu, et mängijad ei võitle realistlike relvadega.

Butter Royali arendusstuudio Mighty Bear Games otsustas teha pisut karmima eeldusega mänge. Mäng on seatud tulevikus, kus kõik relvad on kogu maailmas keelatud, nii et mängijad osalevad autentsetes toidulahingutes, kasutades selleks võitluseks Nutrition Operated Machines (NOM).

Saadaval olevate NOM-ide hulgast võivad mängijad leida uudishimulike nimedega seadmeid nagu Mayonator 3000, Breazooka või isegi Relisher. Võitluse võitjaks võitmiseks peab mängija saama vastase eest põgeneda erinevates 5-minutilistes lahingutes.

Hoolimata sellest, et tal on võrguĂĽhenduseta reĹľiim, kus kasutaja paneb oma oskused proovile tehisintellekti vastu, on Butter Royale’il veebiversioon, kus 32 mängijat ĂĽritavad ressursse kogudes ja võidutormi eest varjates võidelda oma ellujäämise nimel. Kokku saab kasutaja valida ĂĽhe 52 tähemärgi seast. Mighty Bear Games’i looming on saadaval App Store’is ja kuna see on osa Apple Arcade teenusest, siis mikrotehinguid pole.