Ema päästab oma tütre Leia mu sõbrad abiga õnnetusest

Kes kasutab Pere jagamine iOS-is on see tõenäoliselt funktsioonidega kohandatav Leia minu sõbrad, mis võimaldab teil oma asukohta jagada ja teisi inimesi reaalajas jälgida. Kuigi paljud kasutajad kardavad seda kasutada, kuna tunnevad end “jälgituna”, aitab see tööriist elusid päästa – õigemini on see juba aidanud.


Leidke rakenduse Minu sõbrad ikoon

Just see iOS-i funktsioon aitas ameeriklannal Catrina Alexanderil leida oma tütre Macy Smithi (17), kes ei tule koju tavapärasel ajal. Sel juhul tõsistel põhjustel: liiklusõnnetus, mis jättis ta riistvarasse kinni, nagu kohalik uudistekanal täpsustas WXII.

Intervjuus ütles ema, et tunneb muret, kui tütar ei tule õigel ajal koju, ja ennekõike seetõttu, et ta ei reageeri sõnumitele ega kõnedele. Ühel hetkel sai ta aru, et Macy asukoht rakenduses Leia mu sõbrad ei olnud tundide jooksul muutunud, mis ajendas teda oma tütart otsima.

Kohale lähenedes nägi Catrina, et nägi teelt välja tulevaid rehvijälgi – ta kutsus seejärel päästjad, kes leidsid, et Macy auto kukkus Põhja-Carolinas Pilot Mountainis 20-jalamilisest vallist ĂĽmber.

Ma ei suuda kirjeldada tunnet, kui näen, kuidas telefoni GPS läheneb oma asukohale ja näen äkitselt teel rehvijälgi.

Vaatamata õnnetuse raskusele said noored naised vaid kergemaid vigastusi.

Nii emad kui ka tĂĽtred on tänulikud selle eest, mida neile tol ajal tehnoloogiat pakuti. Catrina tunnistab isegi, et ootab, et vanemad ja lapsed “tunnustaksid eeliseid, mida sellised rakendused nagu Leia mu sõbrad” pakuvad, julgustades ressursse kasutama.

Nagu me ütlesime, saavad perejagamise kasutajad jälgida kõigi pereliikmete asukohta (kui kõigil on asukoha jagamine sisse lülitatud). Lisaks saate oma asukohta teistega jagada individuaalselt, alates kutsetest ja lõpetades funktsiooniga Leia mu sõbrad.

Peal iOS 13, Integreerib Apple funktsiooni Find My Friends funktsiooni Find My iPhone abil ĂĽhte rakendusse, nimetage seda Find (Leidke Minu) – mille leiate isegi võrguĂĽhenduseta seadmetest.

Cult of Maci kaudu