Embraer kasutab iPadi oma klientide tugivahendina

SEE iPad see osutus ĂĽheks piloodi lemmiktööriistaks, mida kasutati isegi salongis kõigis lennufaasides. SEE Embraer nad tahtsid ära kasutada ka Apple’i tahvelarvuti edu, et pakkuda klientidele teenuseid, säästes samal ajal paberit.

Sel põhjusel käivitas täna App Store’is kaks rakendust, mis on suunatud Executive Aviation klientidele,

Rakendus eTechPubs koosneb lennukäsiraamatust, mis välistab lisaks reaalajas teabe pakkumisele vajaduse laadida umbes 18 kg paberit. Kliendid, kellele kuuluvad tehnilise teenusega hõlmatud õhusõidukid, saavad siiski samal iPadil alla laadida mitu muud käsiraamatut.

Klienditoe ja teeninduse juhend pakub lisaks uusimatele ettevõtte uudistele ka mitmesugust tugiteavet, näiteks klienditeenindus, AOG-teeninduskeskuste võrk ja teenused.

Embraeri lennunduse tugiteenuste ja klienditeeninduse direktor Edson Carlos Mallaco kommenteeris käivitamist:

See uus rakendus on osa meie pikaajalisest strateegiast jätkata tootetoe lahenduste väljatöötamist ning laiemalt kasutada tahvelarvuteid ja muid mobiilseadmeid, laiendades paberivaba kontseptsiooni nii kabiinis kui ka hoolduses. Nüüd on operaatoritel kogu õhusõiduki käitamiseks ja hooldamiseks vajalik teave peos.

Võib-olla ei saa enam kui 99,98% selle ajaveebi lugejatest seda rakendust kasutada, sest see on mõeldud spetsiaalselt Embraeri klientidele. Kuid siin on eesmärk näidata, et riiklik ettevõte (mis on üks tuntumaid Brasiilia hargmaiseid ettevõtteid) kasutab iPadi ka oma klientidega suhete ajakohastamiseks, pakkudes hüvesid, mida teiste kaubamärkide seadmetes harva leidub.

Ja mõelda, et 2010. aastal oli inimesi, kes ei saanud iPadi kasutamisest aru …

Näpunäide Reinaldo Versurilt