Embratur avab iPhone’i ja iPod touchi jaoks Brasiilia linnade reisijuhi

Heitke pilk lahedatele uudistele: Embratur käivitas ilma suurema kärata App Store’is Brasiilia linnareiside sarja, mis ĂĽhildub iPhone’i ja iPod touchiga. See on Brasil Mobile, mille eesmärk on aidata riigi- ja välisturistidel leida meie riigis mitmesuguseid sihtkohti.

Sellel rakendusel on 10 versiooni, millest igaüks hõlmab erinevat linna. Esialgu olid versioonid Belo Horizonte, Brasília, Florianópolis, Fortaleza, Manaus, Porto Alegre, Recife, Rio de Janeiro, Salvador ja Sao Paulo jaoks. Ja seda kõike kolmes keeles: portugali, inglise ja hispaania keeles.

Lisaks fotodele on loetletud linna peamised turismiobjektid, mis on jagatud kategooriatesse, nagu pärand, kultuuritegevus, õues ja palju muud. Väga hea. ?

Rakendus sisaldab ka kaarti eelregistreeritud punktidega. See on hea, sest Mapsi sĂĽsteemirakenduses ei ole alati otstarbekas turistide kohti eristada.

Seal on ka a Kasulik informatsioon, koos linna külastamiseks vajalike põhitõdedega (nt suunakood, hädavajalik telefon ja aadress). Iga reisija jaoks üks käsi rattal.

Teistes keeltes on ka vestlusjuhend, mis aitab välisturistidel brasiillastega suhelda. Ausalt öeldes olen midagi sellist taset näinud ainult rahvusvahelistes juhendites ja mul on tõeliselt hea meel näha, et nüüd on meil ka nii suurepärased rakendused.

Nõuanded ei saa olla erinevad: laadige kohe alla ja proovige neid kõiki, sest see on App Store’is tasuta. Järgige nende linke:

– Belo Horizonte– BrasĂ­lia– FlorianĂłpolis– Fortaleza– Manaus– Porto Alegre – Recife – Rio de Janeiro – Salvador – SĂŁo Paulo

Las teised sellised suured algatused tulevad. Nagu reklaamlause: sensatsiooniline! ?

Suurepärane näpunäide Leonardo Martelotte’ilt