Emulsio on rakendus, mis stabiliseerib teie iPhone’is või iPadis kaunilt loodud videoid isegi 4K-ga

IPhone’i täiendava kaamera erakordne kvaliteet – eriti muidugi uuemad mudelid – muudab selle maailmas kõige enam kasutatavaks pildistamise ja videote loomise seadmeks. Isegi siis, kui räägime professionaalsetest tulemustest, on olukordi, kus vidin nad vajavad välist abi.

Rakendus Emulsioon on tööriist, mis pakub seda abi iPhone’i või iPadi loodud videote redigeerimisel, mis pole veel hästi stabiilne – kuulus “raputus”. Tarkvara lubab automaatselt eemaldada videotest loomulikud värinad – näiteks need, mis ilmuvad pildistamise ajal kõndimise ajal – ja lubada “kinematograafilist liikumist nagu professionaalne videotöötlus”.


Emulsio rakenduse ikoon ›Video Stabilizer

Sel nädalal käivitatud rakenduse kolmandas versioonis oli arendaja Võltsitud lisatud tugi 4K-eraldusvõimega videote redigeerimiseks, katiku moonutuste paremaks käsitlemiseks ning teiste seadmete (näiteks populaarse drooni ja GoPro) kaamerate / sensorite tugi. Ka selles versioonis hoolitseb rakendus liidese eest ja sisaldab nüüd iOS-i natiivseid jagamisvahendeid.

Emulsio’s töötamine on suhteliselt lihtne. Sellel rakendusel on mitu konkreetsete funktsioonidega nuppu ja sellel on ka reaalajas muudatuste vaade. Võimalik on valida stabiliseerimisstiil vastavalt algse kaadri liikumisastmele ja kompenseerida seda tasakaalu horisontaalses, vertikaalses või pöörlemissuunas.

See tarkvara on suurepärane alternatiiv neile, kellele meeldib pildistada ja kellel pole fĂĽĂĽsilist kaamerat ega nutitelefoni stabilisaatorit – see konkreetne mudel võib maksta terve varanduse. Lisaks on see kiire võimalus nendeks aegadeks, kui vajate praktilist ja tõhusat lahendust.

Siin on mõned tema võimed:

Emulsio on App Store’is tasuta saadaval. 4K video töötlemiseks ja katiku moonutuste manipuleerimiseks on vaja sisemist ostu Pro pakett 2, mis maksab R $ 25. Samuti eemaldab see vesimärgi rakenduses antud videost.