Kohe on võimalik kellelegi sisemised ostud tuua

Enamikule iOS-i kasutajatele ei meeldi rakenduste tellimused

Rakenduspoodide eesmärk on lisaks eeldatavale kasutamisele ka teadus- ja analüüsiettevõtetele uurida selle miljardi dollari suuruse turu peamisi omadusi, kus keskendutakse selgelt kahele praegu suurimale kauplusele: App Store, Apple'ilt ja Google PlaySee on hea, teate, kes.

Kommenteerisime hiljuti, et App Store teenib Google Playga võrreldes jätkuvalt kaks korda rohkem tulu. Uue uuringu kohaselt korraldas Loov strateegia ja vabastati Tehnikapinged, Ma rakenduste pood kuvatakse ka aadressil navigeerimine. Aruande kohaselt sirvib App Store'i iga päev 20% iOS-i kasutajatest, 32% teeb seda igal nädalal. Google Play osas väidab 9% Androidi kasutajatest, et otsivad poode iga päev ja 21% umbes kord nädalas.

Ikka uuringute kohaselt otsingutööriist App Store pole uute rakenduste otsimiseks ja allalaadimiseks kõige laialdasemalt kasutatav. Ehkki need andmed on uued, pole see üllatav, sest pärast uue App Store'i kuvari turule toomist on navigeerimine peamise viisina uute rakenduste leidmiseks paranenud.

Kui asi jõudis osta või taotluse alusel, leidis uuring, et 38% iOS-i kasutajatest usaldab rohkem vabastama (rakenduse teabe annab arendaja), mitte teiste kommentaarides ja hinnangutes. Samal ajal nimetab 44% Google Play klientidest otsuse peamise põhjusena kasutajate arvamusi.

Kuna see ei pruugi kaduda, viidi uuring läbi tarbimisharjumused kahe rakendusepoe kasutajatelt ja tõestavad ilmselget: iOS-i seadmete omanikud kulutavad rohkem tasulistele rakendustele ja tellimustele kui Androidi nutitelefonide / tahvelarvutite omanikud. Täpsemalt: 45% App Store'i ja 19% Google Play jaoks.

Kuid nii iOS-i kui ka Androidi kasutajad ütlevad, et nad ei hooli sellest sisemised ostud (Rakendusesisesed ostud) rakendustes, sealhulgas 56% App Store'i klientidest ja 64% Google Playst, öeldes, et "nad ei tunne end petetavalt siseostude tegemisel või rakenduste tellimisel".

Raportis nimetatud tulemuste hulgas, millele minu arvates on kõige olulisem viidata kasutajate rahulolematus tellimuse alustamisega kasutada funktsioone, mille saab lahti ühendada näiteks ettevõttesisestest ostudest. Uuringus vastas 54% iOS-i kasutajatest ja 47% Androidi kasutajatest, et nad eelistavad sisemise tellimuse loomise asemel teha ühe makse.

Loovstrateegia kĂĽsitles umbes 800 USA nutitelefoniomanikku. Kas see on sarnane, kui seda tehakse Brasiilias? Ăśtle meile!

läbi 9to5Mac