contador gratis Saltar al contenido

Endine Apple'i juht lõi Twitchi ja YouTube Gamingu jaoks konkurentsiplatvormi

Endine Apple'i juht lõi Twitchi ja YouTube Gamingu jaoks konkurentsiplatvormi

Tänapäeva mängu vaadates võin kindlalt öelda, et see on puhas kunst. Kuid hoolimata kogu selle ilu ja hoolivusest selle loomiseks (ja ma ei räägi ainult keerulisest graafikast), on see kunst tõeliselt hinnatud ainult siis, kui jagame virtuaalse elu kogemusi sõprade ja pealkirjadest rõõmu tundvate inimestega.

Võib-olla sellepärast kasvab mängijate kogukond üha enam ja paneb inimesi alati mängimisest ja vaatamisest huvitatud. Ja selleks on olemas platvormid nagu YouTube Gaming, Twitch (ostis Amazon), Mikserid (Microsoftilt) ja nüüd, Kofeiin.tv.


Kofeiin: reaalajas voogesituse rakenduse ikoon

Sellel uuel mänguülekandeplatvormil on sarnasusi konkurentidega, kuid seal on ka mõned iseärasused, peamiselt sotsialiseerumise tugeva veetluse tõttu. Selle tegid endised Apple'i juhid Ben Keighran ja Sam Roberts, kes on vastavalt Apple TV tootedisaini juhid ja disainerite meeskonnad Ma kasutaja kasutajakogemuse alal. Lisaks sai ta sissemakseid USA-st. 46 miljonit dollarit, mille on teinud Andreessen Horowitz ja Greylock Partners.

Jätsin Apple'i looma ettevõtte, mis muudaks põhimõtteliselt reaalajas sisu loomise, tarbimise, jagamise ja raha teenimise viise. Meie eesmärk on ette kujutada otseülekande kõiki aspekte, ignoreerides häid asju, mida saame teha, ja keskendudes väga suurtele asjadele.

Me oleme pühendunud pakkuma loojatele parimat kogemust, pakkudes kõike, mida nad vajavad, alates tarkvara levitamisest kuni selleni, kuidas üldsus saab nende sisu leida ja seda nautida.

Ben Keighran, Kofeiini tegevjuht.

Praegu versioon, mida teha voogesitatud nii kaamera kui ka heli ja mängud on saadaval ainult Windowsi jaoks. Siiski on kaameraga kogukonnale otseülekandeid võimalik teha ainult Google Chrome'i ja Mozilla Firefoxi brauserite ning iPhone'i jaoks mõeldud rakenduse Caffeine abil. Ettevõtte sõnul saab "lihtsasti kasutatava" platvormi mantrat toetav monetiseerimissüsteem selle aasta hiljem.

Saate ka vaadata oja kogukonnast rakenduste ja brauserite kaudu ning kirjalike edastuste eest vastutavate inimestega suheldes saavad oma kommentaaride jaoks tausta valida, sealhulgas isegi animeeritud GIF-id.

Kui teile meeldib vaadata mängumängud ja saate teha oma mängude otseülekannet, saate iPhone'i rakenduse tasuta App Store'ist alla laadida ja / või brauseri või personaalarvuti jaoks välja anda versiooni "eelväljalase".