IGRE

Endine Tesla väitis, et saatis ettevõtte koodi iCloudi

Apple’i mainiti hiljuti kohtuasjas, milles osales endine insener Tesla, Hiina Guangzhi Cao, kelle autotootja kaebas kohtusse väidetavalt ettevõtte autopiloodi tehnoloogia lähtekoodiga failide varastamise eest – Verge.

Lisaks sellele, et Tesla süüdistab teda ärisaladuste varastamises, väidab ta ka, et seda teavet jagati algus Hiina XMootorid, kus töötab praegune insener ja kes oli ka eelmise aasta sarnase kaebuse objektiks.

Ehkki Cao eitab, et varastas autotootjalt salastatud teavet, tunnistas ta sel nädalal, et saatis 2018. aasta lõpus oma isiklikule iCloudi kontole faile, mis sisaldasid küsitavaid tehnoloogiakoode, töötades endiselt Teslas.

Inseneradvokaat väitis, et “ta tegi suuri pingutusi Tesla failide kustutamiseks enne ettevõttest lahkumist”.

Tesla esitas sel nädalal kohtule ka mitu dokumenti, mis on seotud XMotorsi töötaja juhtumiga, keda sĂĽĂĽdistatakse salastatud teabe varastamises “Projekt Titan”, Apple’ilt, töötades endiselt ettevõttes. Kuigi Apple pole viimases juhtumis seotud, jätsid kahe sĂĽndmuse sarnasused (ja lähenemine XMotorsiga) kohtule linnukese kõrva taha.

Nagu me ĂĽtlesime, töötab Cao nĂĽĂĽd XMotorsis tajumise juhina; Samuti väärib märkimist, et ta töötas ĂĽle kahe aasta Apple’is koos vanemate pilditeadlastega, aidates oma profiili järgi kaasa iPhone 7 Plus esimese põlvkonna topeltkaamerasĂĽsteemi prototĂĽĂĽbi loomisele ja arendamisele. LinkedIn

Kui mood haarab… või parem, eks?

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH