Endine Tesla väitis, et saatis ettevõtte koodi iCloudile –

Hiljuti tsiteeriti Appleit kohtuasjas, milles osales endine insener Tesla, Teatas Guangzhi Cao, kelle sõidukitootja kaevandas ettevõtte autopiloodi tehnoloogia lähtekoodiga failide väidetava varastamise eest, Verge.

Lisaks sellele, et süüdistasite teid ärisaladuste varastamises, väidab Tesla, et seda teavet jagati käivitamine Mandariin XMotors, kus praegu töötab insener ja kellele eelmisel aastal esitati ka sarnane kaebus.

Kuigi Cao eitab automaatidelt konfidentsiaalse teabe varastamist, tunnistas ta sel nädalal, et saatis kavandatud tehnoloogiakoodi sisaldava faili oma isiklikule iCloudi kontole 2018. aasta lõpus, töötades endiselt Teslas.

Inseneri advokaat väitis, et "ta tegi enne ettevõttest lahkumist suuri jõupingutusi Tesla faili kustutamiseks.

Tesla esitas sel nädalal ka dokumendid, mis olid seotud XMotorsi töötajate juhtumiga, keda süüdistati ettevõttest konfidentsiaalse teabe varastamises "Titan Projekt", Apple'ilt, töötades samal ajal ettevõttes. Kuigi Apple pole viimases kohtuasjas seotud, jättis kahe sündmuse sarnasus (ja XMotorsi lähenemine) õukonna kõrva taha puugid.

Nagu me ütlesime, töötab Cao nüüd XMotorsis tajujuhina; Samuti tuleb märkida, et ta töötas rohkem kui kaks aastat Apple'is vanemkujutisteadlase juures, aidates vastavalt oma profiilile kaasa iPhone 7 Plus kahekordse kaameraga süsteemi esimese põlvkonna prototüüpide tootmisele ja arendamisele. saidilt LinkedIn.

Kui pildistusrežiim või parem, eks?