Energizer: akumark valmistab 18 000 mAh akuga nutitelefoni

Energizer: akumark valmistab 18 000 mAh akuga nutitelefoni

Energizer on Portugali tarbijatele hästi tuntud kaubamärk. Selle logo on tavaliselt näha taskulampidel ja akudel, kuid nüüd soovib bränd laiendada oma haardeulatust, tuues turule 26 nutitelefoni. Kõik need avalikustab ettevõte järgmises Mobile World Congress väljaandes.

Pange tähele, et see seade ei kesta. Brändi sõnul on mudeleid igale maitsele, millest mõned sisaldavad isegi kokkupandavat ekraani, väljutuskaamerat ja kuni 18 000 mAh akut.

Portaali 9to5Google andmetel jaotatakse seadmed neljale liinile: Power Max, Ultimate, Energy ja Hardcase. Paljud neist telefonidest on ainult põhimudelid, millel on põhifunktsioonid, kuid Power Maxi ja Ultimate’i sarjades on tipptasemel mudelid.

tek energizer “data-title =” tek energizer – Energizer: akumark valmistab 18 000 mAh akuga nutitelefoni – SAPO Tek “> energizer tek

Selle nutitelefoni kohta on veel palju öelda, kuid lekked on võimaldanud meil profileerida mõningaid mudeleid, mis esinevad MWC Energizeris Barcelonas. Portaali GSM Arena andmetel integreerivad Energizer Ultimate U620S Pop ja U630S Pop MediaTek Helio P70 ja P22 protsessorid. Mõlemal on kaks väljutuskambrit, 16MP anduriga ja 2MP anduriga. Pop U620S-l on kolm tagumist kaamerat: üks 16MP, üks 5MP ja üks 2MP. Lõplikul mudelil on ka 6 GB RAM-i ja 126 GB sisemälu.

Samuti tuleb märkida, et neid 26 mudelit toodab Prantsuse ettevõte Avenir Telecom, kes on mitu aastat Energizeri kaubamärgi all müünud ​​mobiilseadmeid.