Epic Games pakub tööriista Fortnite’i kontode migreerimiseks

Eelmise aasta suvel, kui ilmus Switch Fortnite versioon, ei saanud varem PS4 mängudes registreeritud kontosid Nintendo konsoolidel autentida. See oli võitlus Sony ja tema konkurentsi vahel, mis takistas ristmängu, st mängijate kohtumist matšis, hoolimata sellest, kas nad kasutasid arvutit, nutitelefoni või konsooli. PS4 ei taha “segada” ja jääb selliseks mitu kuud, kuni mõtleb ĂĽmber, põhjustades isegi aktsia hinna languse.

Nagu teada, on Fortnite tasuta mängitav pealkiri, kuid kasutajad saavad mängusiseseid esemeid osta pärisraha mikrotehingute kaudu (mis on võimaldanud nende tootjal Epic Gamesil miljoneid teenida). Kuid mängimiseks on vaja luua Epici serverisse tasuta konto. See konto on risti kõigi platvormidega, millel te mängite, ühendatud nende vastavas süsteemis.

Kuudel, kui PlayStation ei toetanud ristmängu, oli mängijatel kaks kontot, üks PS4 jaoks ja üks kõigi teiste ühilduvate platvormide jaoks. Kontoid pole võimalik kombineerida ja koguda eraldi tarvikuid, relvi, nahku, tantse ja isegi virtuaalse mängu valuutat.

tech fortnite migratsioon “data-title =” tech fortnite migratsioon – Epic Games pakub tööriista Fortnite kontode migreerimiseks – SAPO Tech “> tehniline forniidi ränne

Edaspidi saate ĂĽhendada kontod ĂĽheks, kasutades selleks Epic Games’i pakutavaid tööriistu. Kasutaja saab valida põhiprofiili ja kanda kogu oma kraami muust. Selleks kĂĽlastage lihtsalt vastavaid veebisaite, autentige ennast vastavate kontodega ja määrake, milline neist soovite olla peamine. Epicu sõnul võib protsess kesta kuni kaks nädalat, tĂĽhjad kontod tuleb lahti ĂĽhendada.

Tuleb siiski märkida, et isegi kui kõik kosmeetikatooted on ĂĽle kantud, ei liigutata maailmasäästureĹľiimi edenemismäära ja konto määra, nagu ka Unreal Marketplace’i ja Creative Islands’i tooteid. See protsess töötab ainult mängijatele, kes mängivad Fortnite’i PS4-s, Xbox One’is ja Switchis enne 28. septembrit, kui on võimalik luua platvormidevahelisi kontosid.