contador gratis Saltar al contenido

Epic Games reageerib uue põlvkonna konsoolidele, millel on Unreal Engine 5. Fortnite näitab oma potentsiaali – Computers

Epic Games reageerib uue põlvkonna konsoolidele, millel on Unreal Engine 5. Fortnite näitab oma potentsiaali - Computers

Käimas on Summer Fest, digitaalne üritus, mis toimub lähikuudel kuni augusti lõpuni eesmärgiga täita E3 ja Gamescomi puudumine, mis tühistati COVID-19 pandeemia tõttu. Eesmärk on paljastada uusi mänge, intervjuusid loojatega ja alati, kui pakume videomängude fännidele demosid.

Eile paljastus Tony Hawk Pro Skater 1 ja 2 uusversioon / uusversioon, jättes lubadused tänaseks pommi avalikustamiseks. Ja nagu lubatud, selgus Unreal Engine 5 mootor, Fortnite'i Epic Games uue põlvkonna tehnoloogia, mis tulevikus juhib PlayStation 5 ja Xbox Series X, aga ka personaalarvuteid ja nutitelefone. Uue mootori graafilise võimsuse näitamiseks näitab kõrgekvaliteediline seeria, et Epici väide võeti demonstratsioonilt, mida PS5 mängida saab, ehkki see kinnitab, et see pole uus mäng, vaid sel põhjusel tehti tehnoloogia demo.

Nagu selgitas Epic Games'i tegevjuht Tim Sweeney, on geomeetriline keerukus selles uues põlvkonnas silmapaistev ja tänu riistvarale ei saa laadimistasemeid peatada. Selgitati, et masin varustati tööriistadega, mille abil looja saaks mängude või PC-konsoolide kiiresti mobiilseadmeteks teisendada ja kohandada, kaotamata selles protsessis palju kvaliteeti, jäädes samal ajal teistele platvormidele võimalikult täpseks.

Ja et loojad saaksid näite, kuidas tõlkida Unreal 4 toodetud mängud uude masinasse, lubab Epic Games muuta Fortnite tehnoloogiaks, mis saabub 2021. aastal. Interaktiivsus ja dünaamika, aga ka ulatus ja kiirus on mõned sammastest, mis määravad konsoolide genereerimise. järgmine. Kuid võib-olla kõige huvitavam on see, et mootor Unreal 5 suudab lõpuks piiri kino ja videomängude vahel murda, sest see on valmis paigutama filmide ja mängude varad samale arenguteele. See tähendab, et mängudes on võimalik filmis kasutatud materjale ringlusse võtta ja vastupidi, säästes sellega palju etappe raha.

Tuleb meeles pidada, et sellised sarjad nagu Disney The Mandalorian kasutavad juba reaalajas stsenaariumide renderdamiseks mootorit Unreal 4. Ja kui käesolev tehnoloogia kehtib endiselt ainult stsenaariumide suhtes, siis suruvad staadionid endiselt piire masinate genereeritud virtuaalsete osalejate ehitamiseks.

Ikka demonstreerimisvideos, mille esitlesid kunstiline juht Jerome Platteaux ja graafik Brian Karis, nanotehnoloogia kasutamine prožektorivalguses maksimaalse geomeetrilise detaili tegemiseks. Valgustustehnoloogiat nimetatakse Lumemiks, mis, nagu nad selgitavad, reageerib reaalajas stseenidele ja valguse muutustele.

Kui Fortnite on praegu midagi enamat kui lihtsalt mäng, vaid ka multimeediumplatvorm, mis suudab pakkuda virtuaalseid kontserte ja muid reklaamiüritusi. Tulevased värskendused võivad avada ukse ambitsioonikamate ideede poole, nagu Tim Sweeney ütles: "kõike võib juhtuda". Kes teab, kuidas muuta platvormid hiiglaslikeks staadioniteks virtuaalseteks live-kontsertideks laiemalt või isegi mingiks filmi vaatamise ajendiks?