Epic Games soovib viia teie poe iOS-i, kes teab, kuidas

Apple on loonud ökosĂĽsteemi mäng piisavalt rahul neile, kes naudivad vabaaja lõbu – Apple Arcade saab mõne minuti jooksul täis kergeid pealkirju, kompromissitu ja lõbus. Teisalt, igaĂĽks, kes soovib rohkem mängida – ĂĽtleme – ohustatud, Apple’i seadmetest ei leia kodusid.

See võib aga lõppeda lõpmatu tulevikus: PT tegevjuht Eepiline mäng, Sweeney meeskond, teatas intervjuus kasutajale GameSpot kavatseb võtta ettevõtte mängupoe, see tähendab Eepiline mängupoodkuni iOS ja Android.

Täpsemalt öeldes märkis tegevjuht järgmist:

Soovime tulevikus viia poodi iOS-i ja toome selle Androidi. Me arvame, et see on hea viis aidata tööstusel edasi liikuda ja see on veel ĂĽks viis näidata, et Epic mängude arendajana ehitab selle vaatajaskonna Fortnite’i ĂĽmbrusse ja õpib levitamisplatvormi käitamist lauaarvutites ja Androidis.

Nimelt: robotite opsüsteemide osas näivad plaanid olevat konkreetsemas faasis, samas kui idee viia pood iOS-i näib siiski olevat midagi kaugemat.

See on selge: kui Epic Games Store saabub mingil hetkel iPhone’ile – ja iPadile, toimub see alles pärast palju läbirääkimisi Apple’iga ja märgatavat muutust Apple’i vaates oma mobiilsele operatsioonisĂĽsteemile isegi tänasest, kuid pole ĂĽhtegi kolmanda osapoole levitamisplatvormi. autoriseeritud iOS-is.

Apple Arcade’i käivitamisega on võimalused midagi sellist näha veelgi väiksemaks muutunud – lõppude lõpuks võib Epic Games Store’i pidada isegi täiesti erineva ettepaneku ja sihtrĂĽhmaga Apple’i platvormi konkurendiks.

Sellegipoolest on lootus surnud viimasena: viimasel juhul võib Epic Games käivitada iOS-i poe “piiratud” versiooni, nagu Microsoftil Xboxi platvormil: ilma mänge levitamata, kuid pakkudes juurdepääsu mängijaprofiilidele ja saavutustele, juurdepääsu ostudele pealkirjad, teatised ja muud elemendid, mis jäävad mängukogemuse juurde.

Nii et vaatame, mida tulevik ĂĽtleb.

AppleInsideri kaudu