Epic Games Store: ARK ja Samurai Shodown on poe tasuta mängud

Ark Surival Evolvedi ja Samurai Shodowni kollektsioonid on Epic Games Store’i tasuta mängud

Iga nädal Eepiline mängupood muuta mäng oma kasutajatele täiesti tasuta. Selle asemel, et kinkida tasuta vaid üks tiitel nagu viimastel nädalatel, otsustas ettevõte anda kasutajatele korraga kaks mängu. BAHTERA: ellujäämine areneb ja NeoGeo Shodown Samurai kollektsioon on pealkiri PRAÇA mida saab tasuta osta 11/6 kuni 6/18. Selles artiklis näete rohkem iga mängu ja selle kohta, kuidas saate seda omada. Ja neile, kellele veebipõhine kihlvedu meeldib, lisaks kahele mängule toome teieni veebipõhise panustamise jaoks mõeldud ruleti77.

Kui soovite märku, et videokaart saab neid kahte mängu nautida, vaatasime hiljuti üle GALAX GeForce GTX 1650 Super EX, mis näitab sisestussegmendis pakutavat kõrget jõudlust ja ühildub ka järgmisega:Samurai varjupaik“, Uus mäng, mis ilmus 12.02.2020, pakub võimalust juhtida rohkem kui 16 tähemärki, lisaks tipptasemel graafikale ja uuele režiimile, mis võimaldab teil silmitsi seista kummitusmärkidega, kes kohanduvad teie mänguviisiga, et muuta teie mäng veelgi isikupärasemaks. See kõik on tänu uuele süvaõppimise tehnoloogiale ja tehisintellektile.

Püüdke lihtsalt ellu jääda

Esimene tasuta mäng Epic Game Store’ist onArk: ellujäämine arenenud”, Kus mängija juhib tegelast, kes ärkab saarel ja peab ellujäämiseks ĂĽmber pöörama. See pealkiri ei pruugi kĂĽll uus olla, kuid on siiski taldrikutäis neile, kellele meeldivad rohke tegevusega veebimängud.

Mängu soovitatud seadete hulgas on:

 • Intel Core i5-4670K 3,4 GHz või uuem protsessor,
 • NVIDIA GTX 670 2 GB või uuem graafikakaart,
 • 16 GB RAM
 • 60 GB salvestusruumi.

Ark Survival kujunes välja Epic Games Store'is

Võitlus vaenuliku keskkonna ja metsloomade vastu ARK: Survival Evolved

ARK on mäng, mis pole kuulus mitte ainult mõnevõrra ainulaadse mängustiili poolest, vaid teine ​​aspekt, mis alati silma jääb, on selle kehv optimeerimine ja hind, mis jääb Brasiilia standardite järgi alati üsna kõrgeks. Õnneks saate nüüd oma mängu täielikult lunastada Tasuta ja hoidke seda igaveseks oma raamatukogus.

Samurai surmahoop

Teine tiitel tõi omakorda mängukogumise Samurai varjupaik, seeria, mis debüteeris 1993. aastal algselt videomängude jaoks välja antud pealkirja all Neogeo (Brasiilia mängijatele vähe tuntud konsool). Hoolimata originaalpealkirjadega samast graafikast, on selle kollektsiooni mängudel mõned väga huvitavad lisarežiimid, näiteks võrgulahingud, muuseum ja muusikapleier.

Mängu soovitatud seadete hulgas on:

 • Intel i5 @ 2,5 GHz protsessor
 • Nvidia GeForce GTX 1050 seeria või uuem graafikakaart
 • 16 GB RAM
 • 10 GB salvestusruum.

Samurai Showdown Epic Games Store'is

Samurai Showdown NeoGeo Collectionil on algse mänguga samad visuaalid

See kogu kannab seitset pealkirja pĂĽhitsetud sarjast:

 • Samurai Shodown (1993)
 • Samurai Shodown II (1994)
 • Samurai Shodown III (1995)
 • Samurai Shodown IV Amakusa kättemaks (1996)
 • Samurai Shodown V (2003)
 • Samurai Shodown V Special (2004)
 • Samurai Shodown V Perfect (avaldamata)

Neil, kellel on võimalus mängida mänge originaalse NeoGeo abil, on selle uskumatu tiitlikogumiku abil täpselt paras nostalgia. Ja neile, kes pole kunagi frantsiisimängu mänginud Samurai varjupaik See on suurepärane võimalus näha selle intensiivse võitlusmängu paanikat.

Tasuta mängud Epic Games Store’is

Mängu tasa tegemiseks avage see lihtsalt Eepiline mängupood, registreeruge tasuta ja ostke mõlemad mängud. Need kaks tiitlit on platvormil saadaval alates 11. juuni keskpäevast ja neid saab sel viisil hankida kuni 18. juunini. Kui see mäng on teie teeki lisatud, saate seda igavesti mängida. Ja neile, kellele mäng meeldib, lisaks õnne proovimisele online-kasiinos Roulette77, Eepiline mängupood käivitatakse tasuta 18. kuupäeval Eskapistid 2 ja Tänav.

Allikas: Epic Games Store