Epic Games Store tagab 251 miljoni suuruse tulu sõltumatutele stuudiotele

Kui Epic Games muutis Fortnite’i kaubapoest tõeliseks videomängude turuplatsiks, kuulutas ta Steami sõjaks ja meelitas kogu 2019. aastat stuudioid mĂĽĂĽma oma mänge ainult poelettidel. Ettevõte on nĂĽĂĽd näidanud oma esimese tegevusaasta tulemusi, märkides, et see meelitas 2019. aastal 108 miljonit kasutajat, kulutades kokku 680 miljonit dollarit.

Kogukäibest kulutati 251 miljonit välise ja sõltumatu kirjastuse Epic mängudele ja mikrotehingu sisule, mis tähendab, et ainult Fortnite universum pani 2019. aastal Epicule sularaha 429 miljonit dollarit. Pange tähele, et 251 miljonit ei sisalda sooduskupongi väärtust, Epicu finantseerimist. stuudios ja muud kulud, mille täies ulatuses kandis ettevõte, mille väärtus oli 23 miljonit dollarit.

Platvormi populaarseimate mängude hulgas, mis on loetletud ajutiste eksklusiivsetena, selguvad mõned, sealhulgas Z maailmasõda, Borderlands 3, Division 2, Control, The Outer Worlds ja Metro Exodus.

Veel üks huvitav teave viitab kogu aasta jooksul pakutavate mängude arvule: mitte rohkem kui 73 pealkirja (kokku 1455 dollarit) ja keskmise punktisummaga 80%, mis pärineb kasutajate lunastatud umbes 200 miljonist mängust. Ja Epic on kinnitanud, et nad jätkavad mängude pakkumist kogu 2020. aasta vältel.

Ja uueks aastaks on Epic Store saanud mitu eksklusiivset toodet: Magic the Gathering, Predator: Hunting Grounds, Auto Chess, Rogue Company ja Godfall.

eepiline tehnikamäng “data-title =” eepiline tehnikamäng – Epic Games Store tagab 251 miljonit tulu sõltumatutele stuudiotele – SAPO Tech “> eepiline tehnikamäng