Epic Games’i asutaja ĂĽtles, et Microsoft soovib Steami lõpetada

Epic Games’i asutaja, tuntud mängude nagu Gears of War ja Unreal Tournament arendaja, ĂĽtles intervjuus ajalehele “PC Gamer”, et Microsoft saboteerib Steami salaja Windows 10-s.

Epic Games’i asutaja Tim Sweeney ĂĽtles veidi vastuolulises intervjuus. Ta usub, et järgmise viie aasta jooksul hakkab Microsoft plaastreid rakendama, et muuta Steam Windowsi jaoks ebastabiilseks, et see hõlpsasti lahendada ja mitte korralikult töötada; põhjus on tema sõnul see, et Microsofti rakendustepood, mis kavatseb kasvada mängutööstuses, näib olevat parem valik mängijatele, kes on praegu Valve platvormi lojaalsed kasutajad.

Tema sõnul pole see esimene kord, kui ettevõte midagi sellist teeb, usub Sweeney, et sellised toimingud panevad arvutimängude arendamise lõpuks Microsofti vead väga meeldima, mis pole tema arvates hea.

Ma ei oska öelda, kas tal on õigus või mitte, kuid tundub, et kui Valve otsustas hakata Linuxi kallal töötama, et muuta see Windowsi jaoks atraktiivseks alternatiiviks, siis lihtsalt selleks, et selliseid asju vältida.

Mida te sellest teemast arvate?

Allikas