contador gratis Saltar al contenido

Epson toob turule nutitelefonide ja arvutitega ühilduvad liitreaalsuse prillid

Epson toob turule nutitelefonide ja arvutitega ühilduvad liitreaalsuse prillid

Tehnoloogia areneb pidevalt ja ammu on möödas päevad, mil liitreaalsuse kasutajate jaoks on mõeldud spetsiaalse peakomplekti süsteem. Teisaldatavus on tootja prioriteet ja Intel jätkab oma Moverio seadmete kallal töötamist, otsides targemat kasutamist.

Juunis kauplustes 599 dollari eest müüki jõudev BT-30C jätkab oma liitreaalsuse süsteemi ja kuigi see on tavapärastele prillidele lähemal, ripub see siiski varrastele kinnitatud “kinnitustel”, mis raskendavad seda (95). grammi). Igal juhul püüab Intel äriturgu lahendusega rahuldada, projitseerides nagu iga teine ​​tootja massiivset 3-5-aastast tootemassiseerimist.

tek epson “data-title =” tek epson – Epson toob turule nutitelefonide ja arvutitega ühilduvad liitreaalsuse prillid – SAPO Tek “> epsoni tehnoloogia

Selle süsteemi saab USB-C kaudu ühendada mis tahes Android-nutitelefoni või Windowsi arvutiga. Selle mudeli teine ​​”võit” on kaasaskantavuse mõttes see, et see ei vaja juhtimiskasti, mis oli eelmisel mudelil. Uut mudelit testinud The Verge sõnul on prillid mugavamad ja väiksema pea jaoks rohkem kohandamisvõimalusi.

Nagu mainitud, saab süsteem projitseerida korraga kuni kolme rakendust, erinevatel ekraanidel, vaid nende vahel vahetamiseks pead keerates. Seega saate kolmandas aknas sirvida veebibrausereid, vaadata filme ja muid rakendusi.