Uus seadus tekitas Interneti-kogukonnas vaidlusi

Erakoopiaseadus ei saa oodata Euroopa soovitusi

Ăślejäänud parlamendirĂĽhma keeldumine käimasoleva kohtuprotsessi tõttu teksti muutmisest viis PS tagasi esialgsed ettepanekud kehtiva erakoopiate seaduse muutmiseks, kuid diplomi kirjutaja Grabriela Canavilhas ja ĂĽlejäänud “meeskond” on endiselt pĂĽhendunud protsessi võimalikult kiiresti edasi liikumisele. välistas võimaluse oodata Euroopa soovituste ettevalmistamist.

Euroopa Komisjon otsustas mais 2011 jätkata vahendusprotsessi, et analüüsida liikmesriikide vastu võetud erinevaid seadusi, mida hiljuti avastati, et haldaks Portugali parlamendiliikme endine parlamendiliige António Vitorino.

Vahendustulemused aitavad koostada soovitusi ELi tasandil, et ĂĽhtlustada seda maksumudelit ja kulude haldamise sĂĽsteemi.

Portugalis ei ole uue diplomi esitamiseks mingeid sätteid, kuigi eesmärk on, et see kerkiks esile “võimalikult kiiresti”, ĂĽtles TeK-le allikas parlamendi PS-pingilt.

Ka oma avalduses TeK-le rõhutas Gabriela Canavilhas, et uued ettepanekud esitatakse AR-s “siis, kui valitsus toimetab”, tagades uue seaduse valmisoleku, “nagu me eelmise aasta märtsis teada andsime ja avaldasime”.

PL118, nagu teada, tühistati konsensuse puudumise tõttu pärast kavandatavate muudatuste analüüsimiseks loodud töörühma aruande esitamist.

Seadusandlik ettepanek esitati isegi saadikutele, kuid tekkinud kahtlusi arvesse võttes suunati see enne avalikuks valimist hariduse, teaduse ja kultuuri komisjonile analĂĽĂĽsimiseks – mis aga nii ei olnud.

Sel ajal toimunud istungite tulemusel tehti esialgses PS ettepanekus mitmeid muudatusi. “Määrasime valitsusele määruste kaudu saadetud piirmäära, sõltumata mälumahust, avaldada iga kahe aasta tagant loetelu seadmetest, mida maksustatakse ja mis vabastavad mõned ametid ja asutused maksust,” võttis esindaja kokku.

Gabriela Canavilhas väidab ka, et pole vaja oodata Euroopa vahendusprotsessi tulemuse ootamist – seda aspekti toetab AGEFE – ĂĽks varasema “ettepanekuga” kõige enam vastuolus olevatest häältest.

“Euroopa ettepanekuid pole; seal on soovitusi ja juhiseid, kuid neil on lai spekter ja see ei juhtu niipea “, ĂĽtles Gabriela Canavilhas, väites, et Portugali kirjaniku jaoks, kes” on liiga kaua oodanud “, on liiga hilja.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Patricia Calé