Ericsson demonstreerib MWC turul kõige kiiremat ja tõhusamat mobiilset platvormi

ST-Ericsson näitab Mobile World Congressil nutitelefonide integreeritud platvormi uut versiooni. NovaThor L8580 integreerib neljatuumalise protsessori sagedusel 3 GHz ja LTE Advanced modemi.

Tootja andmetel võimaldab 28 nanomeetril toodetud tehnoloogia kombinatsioon olulist jõudluse kasvu, mis mõjutab rakenduskogemust.

Ericssoni näidatud näitajad näitavad, et platvorm on protsessori tasemel 35% kiirem ja GPU tasemel 20% võrreldes eelmise põlvkonnaga. Nad näitasid ka, et LTE toetamiseks võimaldab NovaThor L8580 allalingi kiirust kuni 150 Mbps, välja arvatud LTE (kaks versiooni), HSPDA, GSM, TD-SCDMA ja HD-kõne toetamine samas kiibistikus.

Platvormi esimene kommertsversioon integreerib eQuadi protsessori kiirusel 2,5 GHz, tuginedes ARM Cortex-A9 arhitektuurile, SGX544 Imagination PowerVR GPU-le 600 Mhz ja LTE-modemile. Ericsson kinnitas seda värskendust ka eelmisel aastal turul debüteerinud NovaThorile, see on energiatõhususe osas tõhusam kui konkureerivad valikud ja tarbib samadel tingimustel 35% vähem.

Lahenduse tõhusus tuleneb selle toimimisviisist Värv ja üleminek kogu platvormi läbilaskevõime kasutamiselt ühe töötlemisüdamiku käitamisele, kui on võimalik reageerida tõhusamalt.

Tuleb märkida, et uus Ericssoni platvorm on läbinud ka CESi, Los Angelsis, kus seda otseülekandes näidati. Sel ajal garanteeris tootja, et esimene seade jõuab müüki enne märtsi lõppu.

ST-Ericsson on mobiilseadmete pooljuhtseade ja tehnoloogiaplatvorm, mis on võrdselt Ericssoni ja STMicroelectronics omandis. Mobiilseadmete süsteem kiibil (SoC) on uus, kuid edukas panus. Eelmisel aastal õnnestus ettevõttel integreerida NovaThori esimene versioon mitmesse seadmesse.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi