Ericsson on MWC 2020 puhul veel üks väike kaal. Viga seisneb Coronavirus - telekommunikatsioonis

Ericsson on MWC 2020 puhul veel ĂĽks väike kaal. Viga seisneb Coronavirus – telekommunikatsioonis

Tunnistades samas pingutusi, et GSMA teeb kõik võimaliku riski kontrollimiseks, "on Ericssoni kui ühe suurema eksponendi iga päev oma stendis tuhandeid külastajaid ja isegi kui riski vähendada, ei suuda ettevõte tagada töötajate ja külastajate tervist ja ohutust".

MWC jaoks ette nähtud demo näitamiseks korraldab Ericsson teede show, mida ta nimetab Ericsson Unboxediks ja mis läbib mitut turgu.

Mõju raku maailmakonverentsile

Mobiilimaailma konverents on suurim tehnoloogiakonverents Euroopas ja toob kokku enam kui 100 000 sektoriga seotud külalist. Hoolimata Euroopas viibimisest, on sündmus tõeliselt ülemaailmne, esindatud on 208 riiki, enam kui 2400 ettevõtet ja konverentsi, kus on 320 esinejat, 3500 ajakirjanikku ja palju meelelahutust.

Maailma suurimad liikuvuse ja tehnoloogia tootjad tähistavad siin oma kohta, tellivad suuri reklaame ja osalevad suuremahulistel konverentsidel ja boksides, viivad töötajaid, kliente ja partnereid kokku, kavandavad koosolekuid ja keskenduvad nendele päevadele suures osas võimaluste, võimaluste väljaselgitamisest. " Vaadake võistlust "ja vaadake trende.

Vahetult pärast LG-st lahkumist edastas GSMA teate, et jätkab olukorra jälgimist ja on võtnud kõik ettevaatusabinõud.

Ka pärast LG lahkumisest teatamist küsitles Bloomberg mitut ettevõtet kavatsusest säilitada oma kohalolek MWC-s.

Muret tekitab aga see, et loobumisliikumine on just alanud ja et teised ettevõtted kasutavad samu võimalusi.

Isegi ilma MWCta pole kahtlust, et koroonaviiruse levik tekitab Hiinas äri ajavatele organisatsioonidele ja ettevõtetele peavalu. Hiinas rohkem kui kuussada inimest tapnud viiruse, mis on nüüdseks levinud ligi 20 riiki, suhtes on tehtud mitu kinnipidamisotsust. Ettevõtted, nagu Apple, Google ja Amazon, muu hulgas takistasid töötajaid reisimast ja naasid isegi Hiinast.