Eriline sĂĽndmus: uus Mac mini on palju võimsam – ja kallim

Tõstke käed taeva poole ja hĂĽĂĽdke “halleluuja”: jah, uus Mac mini on meie seas!

Uus Mac Mini eest ĂĽlevalt

Eelmise põlvkonnaga sarnase, kuid aastal valmis kujundusega kosmose hallUus Mac mini on keskendunud ĂĽhele: edasijõudnutele meeldivatele näitajatele tohutu hĂĽppega meeldimine. Värskendus algab protsessorist, mis on nĂĽĂĽd nelja- või kuuetuumaline (täisversioon, mitte telefoni kiip) ja toob Inteli manustatud graafika kuni 60% kiiremini – ĂĽldiselt on see uus arvuti kuni viis korda kiirem kui varem.

Lisaks saavad kasutajad nĂĽĂĽd varustada töölaudu kuni 64 GB RAM-iga – ja nagu me rääkisime SO-DIMM-mälust, on täiesti võimalik, et neid saab kasutaja vahetada (kuid me peame ikkagi kontrollima). Uus Mac Mini kraavib ka kõvaketta ja tuleb alates algversioonist koos SSD-ga; need võivad tõusta kuni 2TB ja 2x kiiremini kui varem.

Uus Mac mini salong (osad ja osad)

Uus Mac mini sisaldab ka Apple’i T2 turvakiipi koos kõige vajalikuga – sealhulgas videokodeeringuga kuni 30x kiiremini – ja uue jahutusarhitektuuri, mis võimaldab tal töötada samas vaikses vaikuses, mille poolest see on juba tuntud. Pordide osas on meil vana hea kõrvaklappide väljundi kõrval (wow!) Neli Thunderbolt 3, Gigabit Ethernet (10Gbps võimalusega), kaks USB-A ja HDMI väljundit.

Uue Mac mini tagakĂĽlg

Nagu alati, on Mac mini eraldiseisev arvuti – see tähendab, et valite oma monitori, klaviatuuri ja hiire, mida sellega koos kasutada; kast hõlmab ainult töölauda. Uus põlvkond jätkab serverite võimalusi: saate ehitada andmefarmi lihtsalt uue masinaga, nagu ka MacStadium – hostimisettevõte, mis kasutab ainult mini-Mace (neist ĂĽle 8000!).

Uue Mini Maci hind on 800 dollarit (kena versiooniuuendus) versioonis, millel on 8 GB RAM, 3,6 GHz Core i3 protsessor ja 128 GB SSD. Nagu uus MacBook Air, on ka MacBook Air täielikult ehitatud Apple’i uuest ĂĽmbertöödeldud alumiiniumist; EelmĂĽĂĽgiperiood algab täna nädala käivitamisega, 7. novembril.

Kas sulle meeldib see?