Eriüritus: Apple Watch Series 5 käivitatakse ja sellel on alati sisselülitatud ekraan!

Ăśks oodatav uudis Apple’i eriĂĽrituse jaoks on uue põlvkonna turule toomine õunakell, ettevõtte nutikell. Kuid varem rääkis Apple veidi teistest tootega seotud uudistest.

Terviseks

Apple’i juht mainib, kuidas Apple Watch on muutnud paljude inimeste elu kogu maailmas, ja allpool olev video teeb selle selgeks:

Cook tõi välja ka Apple Watchi mõju terviseuuringutele, mis on samuti väga oluline. Apple’i projektijuht mainis, et need uuringud on aidanud arendada ja täiustada selliseid funktsioone nagu kodade virvendusdetektor.

Täna on välja kuulutatud kolm sarnast uuringut: esimene on Ă•una kuulmise uuringud, keskenduda kuulmisele; teine ​​ehk Apple’i naiste terviseuuring, keskenduge menstruaaltsĂĽklile; kolmas on Apple Heart & Movement Study, uurige tunni mõõdikuid, et luua sekkumisi, mis keskenduvad rahvatervise parandamisele.

Apple’i sõnul on uuringuandmed privaatsed ja turvalised, hoides kõiki anonĂĽĂĽmsetena.

Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5 esimene suur erinevus? Midagi, mida keegi pole kommenteerinud, kuid kindlasti tõeliselt tore asi: kellal on nüüd alati ekraanil olev ekraan!

Kõned on nĂĽĂĽd alati nähtavad – ekraani puhastamise asemel vähendatakse aku säästmiseks nĂĽĂĽd ainult heledust. Kuidas on see võimalik? See kasutab LTPO ekraani, mis võimaldab ekraanil värskendussageduse vahemikus 60Hz kuni 1Hz. See tähendab, et uus ekraan lahendab probleemi, et peate käe keerama, nii et see lĂĽlitub sisse ja näete midagi.

Samuti on olemas uued draiverid, mis on keskendunud selle energiatarbimise optimeerimisele, ja ümbritseva valguse andur. See tähendab, et isegi kui ekraan on alati sees, hoiab uus Apple Watch sama akut “terve päeva”.

Kõik ekraanid ja treeningud on uue ekraani jaoks optimeeritud, nii et need on nähtavad ka väiksema heleduse korral.

Apple Watch Series 5 saab ka integreeritud kompassi. Kaardil saate teada suuna ja saate kompassi kasutada kõne keerukana. Samuti on uus rakendus Compass (Kompass), täisekraanil – loomulikult saavad arendajad kompassi oma rakendusse integreerida.

Apple Watch Series 5 abil laiendatakse tõeliselt vinget turvafunktsiooni: nüüd on telefonimudelitel rahvusvahelisi hädaabikõnesid enam kui 150 riigis ja piirkonnas (näiteks siin Brasiilias see funktsioon ei tööta; näeme, kas see muutub nüüd) .

5. seeria jätkub muidugi alumiiniummudeliga, mis on nĂĽĂĽd 100% ringlussevõetud. Roostevabast terasest mudeleid on ka jätkunud, kuid nĂĽĂĽd on ootuspäraselt uusi titaanmudeleid. Materjale hoitakse nende originaalvärvides, viimistletud – on olemas ka “sĂĽgavmust” variatsioon. Apple tõi tagasi ka valge keraamilise väljaande mudeli.

Nike ja Hermèsi kohandatud mudelid jätkavad uute käevõrude ja variatsioonidega. Hermès on isegi loonud uue versiooni, mis on väga must.

Ja hind? Ameerika Ăśhendriikides algavad GPS-mudelid praeguse seisuga 400 dollarist ja GPS + mobiilsidemudelite puhul 500 dollarist. EelmĂĽĂĽk algab täna ja uued mudelid on poodides ootuspäraselt saadaval 20. septembril. Apple Watch Series 3 jääb õigele teele, alustades kõigest 200 dollarist – muide, hea hinnaga.

Väärib märkimist, et une jälgimine, mis on kuulujutuga ja ootab, pole leidnud kinnitust. Samuti pole Apple protsessori uuendamise kohta üldse midagi öelnud, mis peaks viitama sellele, et kell toimib jätkuvalt sama mis 4. seeria.