EriĂĽritused: uudised, mille Apple on oma kaupluste jaoks ette valmistanud

EriĂĽritused: uudised, mille Apple on oma kaupluste jaoks ette valmistanud

Sisse Apple pood need on ettevõtte kõige keskpunkt, lõppude lõpuks on see koht, kus tarbijal on ettevõttega kõige lähedasemad kogemused. Seetõttu on ette nähtud tänased programmihetked, et tulevastest uudistest veidi rääkida.

Deidre O’Brien, Apple poodide uus ĂĽlemus, osaleb esimest korda spetsiaalsel firmaĂĽritusel. Ja peamine uudsus on seotud toodete kohandamisega.

Näiteks Apple Watch Series 5 on vaieldamatult kõige kohandatavam Apple’i toode. Nii et nĂĽĂĽd on uus “stuudio” poes, et tarbijad saaksid teha kasti ja käevõru kombinatsiooni, mida nad soovivad. Teisisõnu näib, et enam pole “ettemääratud” mudeleid, mille vahel valida – praktikas räägime peaaegu 1000 kellade ĂĽhendamise viisist.

Samuti tõstis tegevjuht esile programmi, mida Brasiilias veel ei olnud Ă•unakaubandus, kus tarbijad vahetavad vanad seadmed uute vastu, mis saavad allahindlusi ja rahastamisvõimalusi – see on O’Brieni sõnul nii tarbijatele kui ka planeedile.

Apple Fifth Avenue

20. septembril (samal päeval, kui uus iPhone poodidesse jõuab), avaneb veel üks uudsus (see on tõsi juba oodatud): kuulus Apple Fifth Avenue, millest on saanud New Yorgi üks peamisi vaatamisväärsusi, avatakse enam kui kahe aasta pärast. reform.

Tõesti kõik muutub seestpoolt. Poe suurus kahekordistus ja lae kõrgus isegi suurenes; väljas on meil põrandal uued klaaskuubikud ja “mullid”, kus saab keldris asuvat poodi “piiluda”. Nagu varemgi, on see avatud 24/7.

Tasub kĂĽlastada, kahtlemata! ?