ES File Manager väljaspool Play poodi? Tutvuge Androidi parimate failihalduritega

Meie nutitelefonid salvestavad iga minuti jooksul erinevat teavet, alates veebisaidi fragmentidest kuni fotode, heli ja videoteni, mille saame sõnumside rakendustest. Selles artiklis leiate konkreetseid võimalusi Androidi parimate failihalduritega. Olen kindel, et nad optimeerivad teie telefoni mälu liiga palju aega raiskamata.

ES-failihaldur väljaspool Google Play-d (värskendus)

Üks Androidi populaarseimaid failihaldureid ES File Manager eemaldati Play poest, mida kahtlustatakse reklaamipettuste tööriistana. Kui teil on see rakendus endiselt nutitelefoni installitud, soovitame teil see kohe eemaldada, samuti kõik muud rakendused ES Global, DU Global ja DO Global.

Vaadake kogu artiklit allpool:

X-plore failihaldur

X-plore’i failihaldurist võetud kast on kahekordne ekraan, kus saate sisu ĂĽhelt ekraanilt teisele lohistada, ilma et oleks vaja kopeerida ja kleepida. Liides ei pruugi paljudele meeldida, kuid rakenduse pakutavate tööriistade arv on valdav. Tasub vaadata neid erinevaid failihaldureid.

xplorer1

X-plore’i failihaldur / © NextPit (ekraanipilt)

X-plore failihaldurInstallige Google Playsse

Failihaldur +

Kahtlemata meeldib mulle nimekirjas kõige rohkem failihaldur. Mitte et see oleks parim, vaid ainult sellepärast, et see on ainult 4,5 MB ja sellel on lisafunktsioone nagu sisseehitatud muusikapleier. Mõned funktsioonid on endiselt puudu, näiteks näiteks puhtam, kuid see on suurepärane võimalus, eriti kui teil on vanem nutitelefon.

Failihaldur + / © NextPit (ekraanipilt)

FailihaldurInstallige Google Playsse

Xiaomi failihaldur

Xiaomi toob hea meelega turule uue seadme, mida teavad kõik, seda kinnitab ettevõtte tänavu turule toodud nutitelefonide arv. Paljud inimesed ei tea, et Hiina hiiglane on ka mitu oma rakendust Play’is tasuta kättesaadavaks teinud ja ĂĽks neist on Xiaomi failihaldur. See suurepärane haldur on sama, mis teie nutitelefoni tehases installitakse. Kerge, lihtne ja võimsa sĂĽsteemipuhastajaga on see rakendus suurepärane valik.

mi failihaldur

Xiaomi failihaldur / © NextPit (ekraanipilt)

Xiaomi failihaldur: File ExplorerInstallige Google Playsse

Failihaldur (Asus)

Failihalduse osas ei saa Asuse failihaldurit ignoreerida. Haldur on sama mis Zenfone’i seadmetel ja seda saab tasuta alla laadida teistesse nutitelefonidesse. Failihalduril on hästi korraldatud liides, kus saate määrata, millised valikud ja kaustad on nähtavad.

asus-failihaldur

Asuse failihaldur / © NextPit (ekraanipilt)

Failihaldur (File Explorer)Installige Google Playsse

File Go

Google on Google Plays välja andnud rakenduse Go Files, mis on personaalsete ja avalike süsteemifailide optimeerija rakendus. Nii et siin on meil haldur, kes hoolitseb Internetist alla laaditavate piltide, telefonile (ja ka microSD-le) installitud lugude ja taskuhäälingusaadete ning ka süsteemi vahemälu eest. Suurepärane valik, lihtne ja lihtne.

minge google apk-faili

Failid GO / © NextPit (ekraanipilt)

Google Files Go: vabastage oma telefonis ruumiInstallige Google Playsse

TĂ„HT

Astro on veel üks valik, mis on Androidi kasutajate seas väga populaarne. Lihtne ja väga lihtne kasutada, saate ühendada pilvemäluteenuseid ja hallata ka süsteemi välist ruumi. Astro on mõnes kasutajaliideses standardvarustuses.

androidpit astro

Astro / © NextPit

ASTRO failihaldurInstallige Google Playsse

Totaalne ĂĽlem

Total Commander on rakendus, mille hiljuti tutvustasin, kuid see võib mind üllatada oma lihtsusega. Seda seetõttu, et rakendusel on kõik peamises liideses kasutajale kättesaadavad funktsioonid, mis välistab vajaduse pääseda juurde alternatiivsele menüüle. Navigeerimine on väga intuitiivne. Rakenduse keelt, ikooni ja värvi saate muuta Total Commanderi seadete kaudu.

totaalne komandör

Total Commander / © NextPit (ekraanipilt)

Komandör Total – failihaldurInstallige Google Playsse

Kindel uurija

Solid Explorer meenutab nimekirja tipus olevat Total Commanderit. Rakenduse liides suudab siiski juhtpositsiooni võtta, kuna see on täielikult kohandatud materjalidisainiga. Otse avalehelt leiame hõljuva menüü, mis pakub teie failide haldamiseks mitmeid käske ja külgmenüüs on meil kokkuvõte seadme sisemisest ja välisest mälumahust.

kindel uurija

Solid Explorer / © NextPit (ekraanipilt)

Solid Exploreri failihaldurInstallige Google Playsse

Toimiku ĂĽlem

File Commander on eriti tuntud Xperia nutitelefoni kasutajatele, kuna see rakendus tarnitakse selles seadmes vaikimisi. Mulle meeldib rakendus selle poolest, kuidas see kuvab kogu liideses teavet seadme salvestusruumi ja selle teekide kohta.

Üks tööriistu, mis mulle kõige rohkem meeldib, on telefoniga arvuti haldamise võimalus valiku „Failide ülekandmine arvutist” kaudu, mis loob kasutajale IP-aadressi, et pääseda seadme failidele juurde mis tahes Interneti-brauserist.

toimiku ĂĽlem

Faili ülem / © NextPit (ekraanipilt)

FailiĂĽlem – haldurInstallige Google Playsse

Usume, et see on parim Play poes saadaval olev failihaldur. Kui jätate midagi ilma, mida loendis pole, jätke need kommentaaridesse, mille lisame järgmisel võimalusel.

Millist juhti kasutate?