ESET Antivirus: saate teada, kas NOD32 tasub alla laadida

ESET NOD32 viirusetõrje on üks odavamaid turul, mille aastane tellimus on 69,99 R $. Selle hinna eest pakub programm ühe seadme täiustatud tuvastamise ja kaitse funktsioone. Lihtne viirusetõrje, nii et see ei paku mõnda tasuliste teenuste levinumat funktsiooni, näiteks paroolihaldus, vanemate juurdepääsu kontroll ja tulemüürid. Sellegipoolest tasub NOD32 end ära valutult ja hõlpsasti kasutataval viisil, pakkudes kvaliteedi tuvastamise ja ohtude eest kaitsmise süsteemi. Vaadake allpool üksikasju NOD32 funktsioonide ja jõudluse kohta ning uurige, kas see on väärt allalaadimist.

LOE: Kuulsad viirusetõrjed saavad funktsioone, mis muudavad teie arvuti kiiresti tasuta

Kuidas valida hea viirusetõrje

Kuidas valida hea viirusetõrje

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1 neljast NOD32 lubab head kaitset – Foto: Reproduction / Filipe Garrett

NOD32 lubab head kaitsetaset – Foto: Reproduction / Filipe Garrett

NOD32 on ohtude avastamisel hästi toimiv. Spetsiaalsete ülevaadete ja laboratoorsete testide, näiteks AV-Testi hooajaliste uuringute kohaselt näitab NOD32 tõhusust pahavara ja rünnakute tuvastamisel üldiselt. Siiski on kritiseeritud viirusetõrje võimet tuvastada ja kaitsta kasutajaid teatud tüüpi ohtude eest, näiteks andmepüügirünnakute eest, nagu PC Mag veebisaidi ülevaade osutab.

Viimastes AV-testi ja AV-võrdlustestides toimis ESET-i tuvastussüsteem hästi, ehkki teised viirusevastased ravimid olid paremad, näiteks rivaalid Kaspersky ja Avast. NOD32 pakutavate funktsioonide lihtsuse tõttu on hiljutistes testides eelistatud programmi ESET Internet Security. Siiski tuleks märkida, et NOD32 tuvastamisvõimalused peaksid olema põhimõtteliselt samad, kuna need on samalt tootjalt.

2/4 ESET-i viirusetõrjet lubab olla kerge ega tohi arvutit ĂĽlekoormata – Foto: Reproduction / Filipe Garrett

ESET viirusetõrje tõotab olla kerge ja mitte arvutit koormata – Foto: Reproduction / Filipe Garrett

Kuna NOD32 on ESETi kõige lihtsam viirusetõrje, pakub see vähem tööriistu ja ressursse. Erinevalt enamikust konkurentidest puudub sellel tulemüüri funktsionaalsus ja vanemlik järelevalve. Lisaks puuduvad sellel viirusetõrjevahendites levinud lisafunktsioonid, näiteks paroolikontroll, andmete krüpteerimine ja aktiivne kaitse veebiostude ajal.

NOD32 erineb lubades olla kerge tarkvara, ilma et see mõjutaks masina jõudlust. ESET-i andmetel on viirusetõrjereĹľiimil “mängureĹľiim”, et mitte kaaluda sĂĽsteemi mängimise ajal, lisaks tööreĹľiimile, mis aitab kaasa arvuti lihtsama jõudluse häirimata jätmisele või sĂĽlearvuti korpuses palju aku tarbimisele.

Teine erinevus on platvormi lihtne hooldus. Seega on NOD32 ideaalne kasutajatele, kes on vähem huvitatud seadete kohandamisest, kuna nad saavad kasutada viirusetõrjetarkvarasid, mõistes, et selle kaitsmiseks piisab isegi standardsest NOD32 tüüpi seadistusest.

NOD32-l 3-st on versioon ainult Windows 10 jaoks – Foto: paljundamine / Filipe Garrett

NOD32-l on versioonid ainult Windows 10 jaoks – Foto: Play / Filipe Garrett

Lihtsaimast viirusetõrjevahendist, mida praegu pakub ESET, on NOD32-l ainult Windows 10 versioon. Need, kes vajavad kaitset mitme erineva süsteemi jaoks mõeldud seadmete jaoks, peaksid lisaks valikutele kasutama vähemalt rakendust ESET Internet Security, millel on väljaanded macOS-i, Androidi ja Linuxi jaoks. Windows 10.

4 4-st NOD32 tellimishinnast võib olla kallis neile, kes peavad viirusetõrjet kasutama rohkem kui ĂĽhes arvutis – Foto: Reproduction / Filipe Garrett

NOD32 tellimishinnad võivad olla kallid neile, kes peavad viirusetõrjet kasutama rohkem kui ĂĽhes arvutis – Foto: Reproduction / Filipe Garrett

NOD32 on ESETi odavaim toode, mille aastane tellimus on 69,99 R $ ja millel on õigused kasutada ühes seadmes. Kahes arvutis kasutamiseks õiguse saamiseks tõuseb see väärtus R $ 95-ni. Kolme arvuti puhul on see R $ 120 aastas. Arvestades, et NOD32 on perekonna lihtsaim, ei pruugi selle hind nii atraktiivne olla, kuna sellel suvandil puuduvad mõned lihtsad funktsioonid ja see töötab ainult Windowsis.

ESET Internet Security valik ise, millel on rohkem funktsioone ja mida saab kasutada teistes opsüsteemides, maksab 89,99 R $. Kahe seadme puhul on Interneti-turvalisus R $ 115. Kolme seadme valik on atraktiivsem, hinnaga R $ 105 aastas (15 R $ vähem kui NOD32 tellimus kolme arvuti jaoks).

Need, kes vajavad lihtsamat viirusetõrjet, võivad leida hea kvaliteediga tasuta võimaluse: lisaks Windows 10-ga integreeritud Windows Defenderile on olemas ka tasuta väljaanded Avastist ja AVG-st, mis konkureerivad NOD32 funktsioonidega.

Neil, kes eelistavad investeerida millessegi jõulisemasse ja parema ressursitasemega, võib olla keeruline leida nii odavat alternatiivi kui NOD32: näiteks Avasti kõige taskukohasem tellimus on 100 dollarit – kuid see võimaldab juurdepääsu palju täielikumale viirusetõrjele kui NOD32. Sama põhjus kehtib ka AVG tasulise modaalsuse kohta, mille hind algab 119 dollarilt. Hinna ja ressursside osas on NOD32 suurim konkurent Kaspersky AntiVirus. 89,90 R $ aastas pakub pakett tuge kolmele arvutile ja pakub kasutajatele rohkem ressursse.