Esimene Apple Store võib olla teisaldatud; Jaapani poed suletakse jäädavalt

2019 saabus piirkondadesse jaemĂĽĂĽk Apple – just viimastel päevadel on meil olnud laviini uudiseid kogu maailmas Apple’i kaupluste renoveerimise, ĂĽmberpaigutamise või isegi sulgemise kohta. Kas peaksime nende kõigi jaoks ekskursioonile minema?

McLean

Võib-olla ei tekita ĂĽlaltoodud nimi palju mälestusi, kuid Virginia osariigis (Ameerika Ăśhendriigid) McLeani linnas avas Apple oma esimese poe Apple Tysons Corneri 2001. aasta mais. Isegi aja jooksul tehtud mõningate ĂĽmberehitustega on ruum jäänud sellest ajast põhimõtteliselt muutumatuks. see – see tähendab, et Apple’il on keeruline kauplustes juurutada uusi esemeid, mida ta on oma kaubanduspindades kasutusele võtnud, näiteks Täna Apple’is ja uus dekoratsioon topeltlagede ja puudega. Kuid võib-olla on ettevõttel drastiline lahendus.

Apple Tysonsi nurk, Apple'i esimene poodApple Tysonsi nurk

As Ajakiri Biz, Apple on lähedal asuva kaubanduskeskuse The. Hiljuti avatud ruumis üks peamisi sidusrühmi Tysons Galleria. Seal sulges Macy kaubamaja uksed, vabastades suurema osa kaubanduskeskustest, kus hõivaksid kinoketid, toidupood, Tiffany & Co pood ja ilmselt Apple Store.

Võimalik Apple'i ruum Tysons Galleria kaubanduskeskuses McLeanis (USA)

Nagu ĂĽlaltoodud pilt näitab, oleks elutuba Apple’ile ideaalne, välise klaasfassaadi, pikendatud lae ja sissepääsuga ka kaubanduskeskuses. Puudub veel kinnitus selle kohta, et Apple saab reaalselt asukoha, kuid seda tehes on ebatõenäoline, et Apple Tysonsi nurgat hoitakse – pole ju ettevõttel mõtet hoida kahte kauplust vähem kui kilomeetri kaugusel. 48 000 elanikuga linnas.

Seega, kui soovite enne edasiliikumist tutvuda killukese Apple’i ajalooga, siis tasub esimesel võimalusel osta pilet McLeani!

Sendai

Samal ajal kui mõned poed kolisid, jätsid teised hüvasti. Apple teatas oma veebisaidil, et Jaapanis Sendai linnas asuv Apple Sendai Ichibancho sulgeb uksed 25.

Apple Sendai Ichibancho, Jaapan

Kauplus avati 2005. aasta detsembris Jaapani kuuenda Apple Store’ina ja on sellest ajast alates tunnistatud ĂĽheks väiksemaks Apple’i jaemĂĽĂĽgipinnaks maailmas – vaadake lihtsalt selle kitsast fassaadi ja pisikest sisepinda, mis on maailma väikestele kinnistutele nii omane. Jaapan. Muidugi on ruumipiirangud ettevõtete jaoks määravaks teguriks pliiatside edastamisel kauplustes.

Probleem on selles, et Apple Sendai Ichibanchol pole vähemalt praegu lähedast asendajat. As 9 kuni 5 Mac, see on ainus Apple’i pood Jaapani põhjaosas; nĂĽĂĽd on lähim neist kuus tundi (või kolm, kuulirongis). Kahjuks peavad Sendai ja selle ĂĽmbruse elanikud oma vajaduste rahuldamiseks läbima pikki vahemaid või ametlikke keskusi. Appleistika.

Sillavesi

USAsse naastes teatas Apple, et sulgeb New Jersey osariigi homonĂĽĂĽmses linnas Apple Bridgewateri uksed ajutiselt.

Bridgewateri õun

Bridgewater Commonsi kaubanduskeskuses asuv pood eeldatavasti renoveeritakse ja laiendatakse, võib-olla võtab see ruumi ĂĽhes kahest ĂĽmbritsevast kauplusest (või võib-olla isegi mõlemas) ja saab osa uutest Apple’i tutvustatavatest jaemĂĽĂĽgikogemustest. Pood suletakse 27. päeval ja uuesti avamist pole oodata.

Napoli

Lõuna pool, Napoli linnas (Florida), on Apple Waterside’i poed alates eelmise aasta septembrist remonditööde tõttu suletud. Praeguse seisuga pole teada, mida Apple plaanib avatud kaubanduskeskuses kaupluste renoveerimiseks, kuid a alla andma avaldanud Napoli päevauudised annab vihjeid, et muutus on põhjalik:

Pakkumine uutest Apple Waterside'i kauplustest Napolis (USA)

Ilmselt laieneb ruum oluliselt ja see saab hiljuti mõned Apple Store’i funktsioonid, näiteks klaasist fassaad, puidust lagi ja laiendatud laed. Muudatustest aimu pakkumiseks on siin renoveerimiseelne pood:

Apple Waterside'i poed Napolis (USA)

Ajalehe teatel loodetakse reformide lõpule viia põhjapoolkera sügisel.

Toronto

Järgmine peatus, Kanada: nagu teatas MacRumors, ettevõtted kolivad ĂĽmber Apple Eatoni keskus, mis asub Põhja-Ameerika enim kĂĽlastatud kaubanduskeskuses. AnalĂĽĂĽsides Toronto raekoja väljastatud ehituslube, leiti veebisaidilt, et Apple’i praegune ruum teisel korrusel suletakse ja avatakse uuesti seal, kus on nĂĽĂĽd Abercrombie & Fitchi pood (mis liigub ka ĂĽle saali).

Toronto Eaton Center koos praeguste Apple'i poodide ja tulevaste asukohtadega

See samm toob Apple’ile tohutult kasu: Abercrombie & Fitchi pindala on ĂĽle 1000 m², mis on topelt suurem kui tänapäevased Apple’i kauplused. Ăśmberpaigutamiseks pole endiselt suletud kuupäeva (luba ootab siiski vastutava linna asutuse lõplikku kinnitust) MacRumors ĂĽtles, et uus pood võiks olla 2019. aasta jõuluhooajaks valmis, kui heakskiitmine kiiresti saab.

Väärib märkimist, et Apple Eaton Center on ettevõtte ainus kaubanduspind Toronto kesklinnas, mis on ĂĽks Põhja-Ameerika suurimaid linnu – seega on selle kauplused sõna otseses mõttes pakitud. See on juurdunud muutuste lahendamiseks probleemide lahendamiseks.

Veel Toronto

Kui Eatoni keskuse muudatused ei lahenda ĂĽlerahvastatuse probleemi, õnnestub kindlasti teine ​​plaan: uue Apple Store’i ehitamine maapinnale. See ĂĽks, ehitatakse hiiglaslikku uut kaubandusarendust (85 korrust) Toronto kesklinna ĂĽhes peamises ristmikus.

The One, uus Toronto arendus, mis peaks olema Apple Store'i kodu

SEE alla andma ĂĽlalpool, toonud MacRumors, mis näitab, kuidas hoone pärast valmimist välja näeb, ja vaieldamatult meenutavad esimese korruse klaasseinad väga Apple’i poodi – väärib märkimist, et projekti allkirjastasid Foster + Partners, Apple’i mitme poe partner arhitektuuribĂĽroo ja Apple Park.

Lisateavet „Apple The One” võimaluse kohta peaks ilmnema peagi: arendus ise peaks valmima alles 2022. aasta lõpuks, kuid esimesel korrusel asuva kaupluse ala peaks toimima järgmisel aastal. Ootame.

Barcelona

Lõpuks jõudsime vanasse maailma – täpsemalt Barcelonasse. Apple teatas, et sulgevad ajutiselt poe Passeig de GrĂ cia, mis on Kataloonia piirkonna suurim ja olulisim kauplus renoveerimiseks.

Apple Passeig de GrĂ cia

Kauplus suletakse 10. veebruaril ja siiani pole teavet selle kohta, milliseid ĂĽmberehitusi seal tehakse või milline on taasavamise prognoos – kuid pole siiski raske kihla vedada, et see ruum saab Apple’i hiljutise jaemĂĽĂĽgikogemuse, nagu suur ekraan. Täna Apple’is, Foorum ja uued keskkonnad, kus on rohkem puitu ja taimi.

Apple soovitas remonditööde ajal Barcelona elanikel ja turistidel külastada ettevõtte teist laevapoodi Apple La Maquinista, mis hiljuti renoveeriti.

Loopi kaudu, 9 kuni 5 Mac: 1, 2