Esimene Apple TV + seeria pälvis ekspertide kriitika osas vastukaja

Esimene Apple TV + seeria pälvis ekspertide kriitika osas vastukaja

Pärast pikka ootamist see oligi Apple TV + debüteerib lõpuks järgmisel reedel (1. novembril) ja saame lõpuks üle vaadata, mis meid ootab. Sel nädalal ilmus Cupertino silmapiirile ootamatu takistus: eriline kriitika.

Nagu teletööstuses kombeks, avaldas Apple Apple TV + nelja algse seeria esimesed kolm osa ajalehtedele, ajakirjadele ja spetsiaalsetele veebisaitidele, et pakkuda neile tähelepanu. Ja vastupidiselt sellele, mida paljud ootaksid, on peaaegu kõigil lavastustel ĂĽldine reaktsioon, mis varieerub nende kahe vahel “Meh” ja täielik rahulolematus – ainus erand on “Kogu inimkonna jaoks”, mida kriitikud ĂĽldiselt kiitsid.

“Hommikune saade”

Katkendid

Sisse “Hommikune saade”, mida peetakse selle Apple’i seeria varajases sarjas “silmaõunaks” MEESKOND ta kirjutas, et saate kirjanikel “puudus julgus”, nad arutasid keerulisi teemasid, kuid ei võtnud lõpuks nende vastu seisukohta. SEE TVLine nentis, et sari oli “ĂĽlevõimendatud, segane tooniga ja mõnel juhul väga skaalaliste mängijatega – ja arvestades sellega kaasnevat annet, tohutu pettumus”.

“Vaata”

“Vaata” samuti kritiseeris tugevalt: Variatsioon klassifitseeritakse seeriaks “struktuurita” ja “sĂĽnge rĂĽtmiga”, kusjuures Kokkupõrgekinnitas positiivsemas analĂĽĂĽsis, et narratiiv oli ĂĽmbritsev, kiites lavastuse visuaali. Mõned sõidukid seevastu kritiseerisid nägemise puudumist ja “tulista kõikjal” sĂĽĹľeed. Vähemalt on Screentimes.net Pange tähele, et Apple ei hoia täiskasvanute teemasid ja sisu, veriste kakluste ja seksistseenidega (ehkki ilma otsese alastuseta).

“Dickinson”

“Dickinson”oli omakorda soojem reaktsioon. SEE IndieWire kiitis sarja võlu ja huumorit, kuid kritiseeris pilootepisoodides sisalduvate anakronismide ja sunniviidete rasket kätt; Seda Variatsioon ta märkas, et sarjal kulus tooni leidmiseks aega ja isegi pärast kolme esimest osa ei suutnud ta otsustada, kas see oli komöödia või draama.

“Kogu inimkonna jaoks”

Lõpuks “Kogu inimkonna jaoks” näib olevat selles varases sarjas kriitika pärl. SEE Kleebi ajakiri liigitas lavastuse „vaatamist väärivaks seriaaliks Apple TV + -s”, kiites stsenaariumi tempot, poliitilist sĂĽĹľeed ja teaduslikku käsitlust. SEE Variatsioon väidab ka, et see sari on Apple’i teeninduses parim, eriti kuna see suudab oma eelarvet maksimaalselt ära kasutada ja pakub nutikate skriptidega suurepärast suunda.

Klass

Sellel ajal, “Hommikune saade” ja “Vaata” omab metakriitiliste ĂĽlevaadete kogumikus kollaseid andmeid (eriti 60 ja 47); “Dickinson” ja “Kogu inimkonna jaoks” saada roheline märk (66 ja 72). Muidugi pole head arvustused kõik, mida sari soovib – mõni lavastus peab vastu ka kehvale arvustusele -, kuid leiged või negatiivsed reaktsioonid võivad avalikku arvamust kõvasti mõjutada.

Nende Apple TV + varajaste sammude puhul pole see kindlasti vastuvõtt, mida Apple on oodanud, ja loomulikult peab järgnev teenuste tootmine tarbijate ligimeelitamiseks rohkem pingutama ja mitte keskpärasuse platvormile panema.

· • ·

Esietendus “Hommikune saade”

Eile õhtul juhtus see New Yorgis Lincolni lavakunstikeskuse Josie Robertson Plaza ja David Geffeni saalis, mis esietendus sarjast, milles mängivad Reese Witherspoon ja Jennifer Aniston.

Nagu allpool olev foto näitab, on seal hämmastavalt Apple’i tegevjuht Tim Cook. Näitleja Steve Carell puudus millegipärast.

Aasta esimesed kolm osa “Hommikune saade” jõuab Apple TV + -sse sel reedel. Pärast seda ilmuvad nädalas uued osad.

Teine hooaeg “Kogu inimkonna jaoks”

Noh, vähemalt selle varase sarja kõige enam vastuvõetud sarjad jätkuvad kindlasti: hiljutises intervjuus kasutajale Variatsioon, peategelane Joel Kinnaman selgus, et see juba salvestas teine ​​hooaeg aastal “Kogu inimkonna jaoks”.

Avalikustamine

Näitleja paljastas, et jagas oma aja sarja salvestamise ja järgmisel aastal linastuva filmi “Suicide Squad 2” vahel. Ta märkis, et on sarjaga ja meeskonna tehtuga väga rahul:

Mulle avaldas nende tehtud muljet. Nad teevad hämmastavat tööd ja on tore tulistada. Ma ei mäleta, et oleksin kunagi olnud nii põnevil, et inimestele midagi näidata.

Suurepärane uudis, eks?

Robert Forster

Vahepeal tähtaeg teatas, et sari “Hämmastav lugu” toob näitleja lõpliku välimuse Robert Forster (filmist “Jackie Brown”), kes suri 11. oktoobril. Ta ilmub episoodi “Dynoman ja Volt”, kes nĂĽĂĽd talle pĂĽhendatakse.

Robert Forster

See episood keerleb teismelise ja tema vanaisa (keda mängib Forster) ĂĽmber, kes avastavad, et neist saab superkangelased, sisestades sõrmuse, mille vanim sai 50 aastat varem. “Hämmastav lugu” ei ole veel väljalaske kuupäeva, kuid eeldatavasti jõuab see järgmisel aastal Apple TV + -sse.

kaudu MacRumors, Cult of Mac, CinePOP