Esimene foto oletatavast iPhone 7-st ilmub uues kosmoses

Esimene foto oletatavast iPhone 7-st ilmub uues kosmoses

Milline see oli, enne septembrit teame juba tulevase hinge detaile “IPhone 7”. Täna saabub aeg, mil esimene foto nutitelefoni oletatavast värvist välja tuleb, must ruum (must ruum), mis peaks asendama viimastel aastatel domineerinud halli ruumi.

Fotod, mis on avaldatud Hollandi veebisaidil TechTastic allikast nimega “KK” näitasid nad meile “iPhone 7 Plus”, mis on palju tumedama korpusega kui meil praegu, mustade öösarnaste antenniliinidega. Pin Smart Connector – kuulujutt, mille järgi ei saa otsustada, kas jääda või minna -, aga ka Apple’i kaubamärgi- ja tĂĽpograafiadetailid, mis on kaasas väga tumeda ja elegantse musta värviga triipudega.

Suurim kĂĽsimärk on siin seetõttu, et “iPhone” alla on kirjutatud “S”. Me oleme seda varem näinud, kuid kui fotod on ehtsad, siis eeldatakse, et Apple läheb teist teed, kui nomenklatuuris oodatud iPhone 7. Paratamatult näib esiletõstetud seade olevat väga hea viimistlustasemega, mis võib olla märk selle aususest.

Jääb ĂĽle oodata, kas värvimuutus on piisavalt hea argument uute ostjate meelitamiseks Apple’i valdkonda ajal, mil iPhone’i mĂĽĂĽk on langenud – eriti arvestades tänavuse mudeli võimalikku puudumist.

[via 9to5Mac]