Esimene kontakt uue Maciga

Esimene kontakt uue Maciga

Head ajad, kui Apple muutis nende masinate kujundust suurtel üritustel nagu Macworld või WWDC. Sel nädalal on meil Cupertino toodetes neli peamist ajakohastust ja kolm neist köidavad palju tähelepanu: uus iMac, uus MacBook ja uus kombatava tehnoloogiaga hiir, mida nimetatakse Magic Mouse.

Uus MacBookUus MacBook

Käivitage uus MacBook, kuna minu arvates näitab teie värskendus, et Apple suudab endiselt tooteid teha koos teie kutiga. Alates aastast c, nii et alumiiniumbrändi identiteet on peaaegu kadunud. Täna mäletavad Apple’ist mõtlejad vaid filosoofiat, et kõik peab olema valge, mis 1990ndate lõpus värvilise arvutipõlvkonna asendas.

See uus sülearvuti ühendab täna peaaegu kõiki TÄIELIKULT MacBook Pro tehnoloogiaid. Palju ilusam kui eelkäija ja üllatavate detailidega:

Läikiv pinna detailHeleda pinna detail

Muudetud unibody, Plastikust materjalist käetoe pealispind, mille eritöötlus jätab heledama ja mitte kareda, jätab mulje nagu ennegi määrdunud ja hõlbustab ka puhastamist. Sellel monitoril on sama kvaliteet kui tema alumiiniumist vennal, 13,3 tolli ja piiripilt on nüüd ümaram, meenutades väikest iPhone'i.

SilmailuSilmailu

Aluskate on aga ülejäänud rümbaga täiesti paralleelne, kummist viimistlusega on võimalik näha jagunemist selle ja põhja vahel. Parem kleepumine, kuid tunne, et sensatsioonis on midagi, mis on täielikult kaasatud.

MacBook kummi allMacBook kummi all

Masin on muljetavaldava oma iluga, lisaks sellele, et ta toetub puuteplaadile mitme puutega klaas, mis andis talle ka turul uue elu. MagSafe'i ühendus sarnaneb MacBook Airiga; Teisest küljest kaotas see FireWire 400 pordi, mis asendati kiirusega 800Mbps, kuid ei kandnud ka SD-mälukaardile sisendit.

Isegi siis naasis ta lõpuks õigusega osta MacBook. Vaadake pilte, nii siin kui Apple'i veebisaidil, ja tehke oma järeldused.

iMac ja võluhiir

Uue iMaci osas näib 27 tolli olevat vähem kui 24 varasemat mudelit. See arvuti on õhem ja selle kõrgus on umbes 52cm ja laius 65cm, mis on sama kõrge kui eelmine kõrgeim iMac, kuid 8cm laiem. Küljelt võidab masin kirje SD-kaardi jaoks, otse SuperDrive'i alla. Monitori eraldusvõime on muljetavaldav, kuid kõige muljetavaldavam on uuest Apple hiirist, mida nüüd nimetatakse Magic Hiireks.

iMac kastisiMac kastis
IMac 27 tolliIMac 27 tolli

Nime "Mighty" enam ei eksisteeri ja need, kes tahavad kaablit tagasi, peavad Apple Mouse'iga rahule jääma, nagu ka varem. Uue kujunduse ja puutetundliku pinna abil juhtmevabalt muutuv võimaldab sirvida sõrmede libisemisega lehti või uurida Safaris, iPhotos ja teistes nooltega Apple'i programmides, et kahe sõrmega edasi ja tagasi liikuda.

Vana ja uusVana ja uus
Maagiahiire põhiMaagiahiire põhi
Võrrelge neid kahteVõrrelge neid kahte

Mäletades küll prussakat või muud looma, mis teeb kähedaks kurvaks, lugeja, kuid võrdlus on möödapääsmatu ja minu mõte, pakub Magic Mouse tänu oma madalale kõrgusele kätele mugavamat tuge, ilma et randmeid suruda. Käed kipuvad teistele hiiremudelitele meeldima, hoides ära väsimuse ja vähendades tunnet, et korduvate katsete tagajärjel tekivad vigastused. Samuti libiseb see lauale väikese vastupanuga, pisut parem kui Mighty Mouse.

Kast klaviatuuri ja hiiregaKast klaviatuuri ja hiirega
La puc ... Uus maagiahiirLa puc … uus maagiahiir

Bluetooth-ühenduse kaudu toimib see uue seadme iMaciga täies mahus ainult teistes masinates, sellele pääseb juurde ainult tavalise klõpsuga; seal ei ole mitme puutega. Tarkvarauuendus on viis, kuidas pindkangas saab töötada koos teiste olemasolevate mudelitega. Testitud uue MacBookiga, kuid Apple'i töölaua konfiguratsioon on lihtne ja süsteemieelistused (Süsteemi eelistused) Võimalik on näha väikest vdeot, mis näitab nende uut funktsiooni, midagi sarnast, mis meil on klaasist puuteplaadiga seotud.

Uue iMaci konfiguratsiooniakenUue iMaci konfiguratsiooniaken
Hiire seadistamineHiire seadistamine

Neile, kes kasutavad näitust hiirega, halvad uudised: selle funktsiooni nuppu uuel seadmel enam pole. Kes aga teab, et varsti on meil ka vastused kolmele sõrmele? Konfiguratsioonis on ruumi.

Kuna Mac mini muudatused on sisemised, ei saa ma seda veel öelda. Nii et ma loodan, et teile meeldib näha üksikasju uue valge MacBooki ja uue iMaci kohta, mis kannavad Magic Mouse'i. Apple on tagasi Apple'i juurde!