Esimene mulje: Ultra-Definition koos Philipsi Ultra-eraldusvõimega

Eilne teade näeb juba ette mõningaid funktsioone, mis eristavad uut Philipsi 4K telerit Philips 9000, kuid ĂĽksikasjalikum analĂĽĂĽs – ja prognoos – aitab eristada pildi eeliseid, mida saab saavutada 4x HD-eraldusvõimega taasesitatava tehnoloogiaga.

Ultra Definition-le pühendatud töötoas demonstreeris Danny Tack tehnoloogilisi aluseid, mida TP Vision äsja demonstreeris, ja mida ta teeb töötlemisel piltide selgemaks ja täpsemaks muutmiseks, mida bränd määratleb Ultra Definition jaoks Ultra Definition.

TP Visioni välja töötatud Ultra Pixel HD mootori abil töödeldakse esialgse kvaliteedi parandamiseks mitmesuguseid pildielemente, mida rakendatakse isegi Full HD-piltidele koos eelistega. Kuna 4K (UHD) piltide kättesaadavus on endiselt väga piiratud, on uue teleri müümiseks hädavajalik kvaliteetse täiendamise võimalus, mis maksab umbes 5000 eurot.

Kontrastsus, eraldusvõime, värvide hooldus – eriti must – ja kiiruse jälgimine on selle pildi täiustamise strateegia keskne element ilma värvikĂĽllastuse või hägususeta. Siin mängitakse ka Perfect Natural Motion, Micro Dimming Pro ja Motion Compensated De-Interlacing.

Tulemusi on silmaga hõlpsasti tunda väga detailsetel piltidel, kus maastik on parim näide, kuid ei ole nii rikkalik kui televisioonis nähtud sisu, näiteks uudised ja jutusaated, kus osalejatel oleks vaja kasutada rohkem baasi. naha terale tähelepanu pööramata …

Kõik nutiteleri kaudu: rakendused, pilv ja ühtlane ümbritsev valgus kogu ruumis

Sarnaselt teistele kaubamärkidele jätkab Philips investeeringuid nutiteleritesse, et oma teleritesse sisu ja rakendusi lisada. Albert Mombarg näitab kõigi tootjate uusimaid andmeid, mis näitavad, et viimase 18 kuu jooksul on aktiivsete nutitelerite arv kasvanud 250%, peamiselt Brasiilia ja Venemaa turgudel.

Ja ka kasutusmäär kasvab: 81% nutiteleritest kasutatakse rohkem kui 25 korda kuus. „Kasutajad mõistavad, et nende teler on nutikas ja kasutab funktsioone. […] Lähitulevikus on kõik telerid sisse lĂĽlitatud, “ĂĽtles ta.

Eile tehtud teade Cloud TV ja Cloud Exploreri käivitamise kohta on veel kaks argumenti, mille bränd oma portfelli on lisanud. 600 kanalit on globaalselt turvatud ja TP Vision töötab mitmes piirkonnas kohaliku sisu tagamiseks, nagu see on Põhja-Euroopas, ning loodetavasti laiendatakse seda strateegiat ka lõunapoolsetele riikidele, nimelt Portugalile.

Nutiteler

Portugali kasutajatele, kes on 2012. või 2013. aastal ostnud Philipsi nutiteleri – ainsad, kes selle täienduse said – on tagatud juurdepääs kõigile kanalitele, millel on kohapeal õigused, kuid kõige huvitavam on tõenäoliselt pilveaururi funktsioon, mille vaatamiseks on ĂĽhendus Dropboxiga sinna salvestatud sisu, kus fotod ja videod võivad olla edukamad.

pilveuurija

Samuti on rakendused jätkuvalt osa nutiteleri universumist ja Philipsil on üle 1870 rakenduse, millega Spotify ja Netflix ühinevad sel aastal mõnes piirkonnas. Videoteenused on juba olemas Suurbritannias ja Põhjamaades ning jõuavad nüüd ka Hollandisse.

Ambilighti funktsiooni viimane esiletõst, mida Philips kasutab oma klientide ruumide pidevaks valgustamiseks. Juulis laiendati ainult televiisori küljeraamide värvimiseks kasutatud süsteemi kogu komplekti kaadrile mõlemalt poolt, kuid vastavalt ekraanil kuvatavale pildile sai seda laiendada ka ruumi teistele osadele.

Spetsiaalsete tulede ostmise ja nutitelefonidele mõeldud rakenduste abil saate juhtida valgustuse intensiivsust, värvi ja seadeid. Seda sĂĽsteemi nimetatakse Hue ja see näeb välja psĂĽhhedeelne, kuid töötab isegi …

Ambilight

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees