Esimene pilt 13 mängust näitab Ray Tracing potentsiaali konsoolis

Esimene pilt 13 mängust näitab Ray Tracing potentsiaali konsoolis

Xboxi saates näidatud mängude hulgas on Assassini Creed Valhalla ja Dirt 5. Xbox Series X suudab mängida 4K graafikat kuni 120 kaadrit sekundis.

Uue põlvkonna konsoolid on meie hulgas. A Microsoft näita esimest mängupilti uues konsoolis Xboxi seeria X üritusel Xboxil Sel neljapäeval (07). See demo on juba näidanud mängukonsoolide potentsiaali Ray Tracing valgustustehnoloogia ja 4K graafika abil kuni 120 kaadrit sekundis.

Ettevõte tutvustas 13 vastet arendatud partnerstaadionide poolt Microsoft. Nende hulgas on pealkirjaraskused, nagu Palgamõrvari usutunnistus Valhalla ja Mustus 5, ja lihtsamad, nt Kerge mälu: piiramatu ja Merekõned. Vaadake iga mängu videot allpool:

Palgamõrvari usutunnistus Valhalla

Lõpuks on meil esimene pilk mängumäng uuest Vikingi seiklusest alates Ubisoft. Kuni selle ajani oli aprilli lõpus välja antud ainult mängufilmi treiler.

Vastavalt sellele, mida väljendas Ubisoft, toimus Põhjamaade teemaga mängu süžee 9. sajandil, Briti pimedate ajastute ajal. Peategelast nimetatakse viikingiröövli ja klanniülemaks Eivoriks. Mängijad saavad valida, kas mängida Eivorina mees- või naisversioonis.

Käivitamine on kavandatud aasta lõpuks kuni 2012 PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox One, Xboxi seeria X ja Google Stadia.

Kerge mälu: piiramatu

Futuristlik õhkkond. Relv. Mõõk. Frentica. Kõik on esimeses isikus. mida võime mängupildi põhjal oodata? Kerge mälu: piiramatualates Playism. Mängu üllatav on ka asjaolu, et selle töötas välja ainult üks inimene: oma raamatus Zeng Xiancheng FYQD personaalstuudio.

See mäng ilmub selle aasta hiljem Playstation 4, Xbox One, Xboxi seeria X ja PC, kuid pole ikka kuupäeva määranud. Mäng on arvutile juba esmasel kasutamisel Aurutatud.

Merekõned

Seiklus- ja mõistatusmängude välimus, mis oli seatud 1930. aastatel, sobib Disney animatsiooniks. Mängijad saavad esimese inimesena uurida salapärast saart ja – sõna otseses mõttes – fantastilisi. Rikkus detaile silmade täitmiseks.

Mäng Toores raev Arvatakse, et see käivitatakse Indoneesias 2020. aasta lõpuks PC, Xbox One ja Xboxi seeria Xja lisatud ka kataloogi Xboxi mängupass.

Koor

Kas naudite kosmoselaevade mänge kosmoses? Nii et see on mäng teie jaoks. Mängudes, mille on välja töötanud Tume hõbe Galaktika laevu on võimalik lahingutest välja juhtida (ja hävitada?) Aluste ja planeetide vallutamiseks. Kõik fantastiliste visuaalide ja efektidega. Mäng tuleb käivitada aastatel 2021 kuni PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xboxi seeria X ja Google Stadia, kuid kuupäeva veel pole.

Mustus 5

Kuigi uus teadaanne Forza ei tule, on juba d lõbu pärast (ja muljet avaldanud) Mustus 5alates Koodimeistrid. Piltide põhjal võib meil juba olla ettekujutus sellest, mida selle mängukategooria osas vähemalt graafika osas oodata. See mäng ilmub oktoobris PC, PlayStation 4 ja Xbox One ja siis Xboxi seeria X ja PlayStation 5.

Madden NFL 21

FIFA olemise stiilis Madden 21 toob realistlikumad ja põhjalikumad jalgpallietendused. Muid häid uudiseid teatas EA kõigile, kes seda mängu ostavad Xbox One võidab tasuta versiooni Xboxi seeria X (kuid see ei tähenda, et mäng kasutaks nutika kohaletoimetamise tehnoloogiat).

Peale selle konsooli lastakse mäng välja PlayStation 4, PlayStation 5 ja PC. Ametlikku turuleviimise kuupäeva veel pole, kuid eeldatavalt sarnaselt eelkäijale on oodata augustis.

Nexus punane

Anime koomiksi esteetika on täiuslik. Selles RPG-s alates Bandai Namco, peategelane Yuito Sumeragi, kes seisab futuristlikus New Himuka linnas vastamisi oma mõõga ja psüühiliste võimetega kummaliste koletistega.

Mängul pole ikka veel väljastuskuupäeva ega platvormi Xboxi seeria X.

Pilkamine

Videol ei kuvata ise mängu, kuid ei uurita ka mängu koledaid detaile, selgitades: Ebb tarkvara kui "seiklusmäng, kus õuduse õhkkond on esimesel inimesel". On teada, et mängu süžee toimub õudusunenägude maailmas ja igas asukohas on teema ja mõistatus.

Mäng antakse välja Xboxi seeria X ja PC, kuid konkreetset kuupäeva veel pole.

Teine väljasuremine

Selle planeedi võtsid üle mutantsed dinosaurused. Teie ja teie grupp peate selle võitma juudi jõukude haaratsitest, kasutades iga ettekujutatavat ja võimalikku tulirelva. See on eeldus Süsteemne reaktsioon, mis on kolme mängija jaoks ühistu.

Mängul pole väljalaskekuupäeva. Siiani on sellest teada antud ainult Xboxi seeria X. Beetatestideks saate registreeruda teise väljasuremise ametlikul veebisaidil.

Ronimine

Erinevas reaalsuses küberpunkt, kukub kokku maailma kontrolliv suurfirma. Teie missioon ja teie rühm peavad juhtunu välja selgitama. Missiooni võib läbi viia mängija või koostöö režiimis.

Mäng, alates Neoon hiiglane ja Digitaalne kõver, vabastatud Xboxi seeria X ja PC. Stardikuupäeva ja muid platvorme pole teada antud.

Keskmine

Selles psühholoogilises õudusmängus asendab mängija Marianne'i, keskmise, kes on lõpuks lõksus kahe maailma vahel: reaalne ja vaimne. Staadionimatš Blooberi meeskond (Blair nõid, vaatleja ja hirmu kihid).

Mäng antakse välja PC ja Xboxi seeria X 2020. aasta lõpus, kuid konkreetset kuupäeva veel pole. Staadion lubas lähiajal mängu täpsemaid andmeid avaldada.

Vampiirid: Maskeraad – Bloodlines 2

Vampiiride RPG jada alates Paradoks interaktiivne võimaldab mängijatel uurida maa-alust vampiirikogukonda Seattle'is. Võimalik on valida, kuidas mängu süžeel edasi liikuda: vägivaldse vägivalla, poliitilise artikulatsiooni või ilmselt ka tantsimise kaudu.

Mäng antakse välja Xbox One, Xboxi seeria X, PS4 ja PC. Väljalaskekuupäeva pole veel.

Yakuza: Nagu draakon

Käivitamine Sega tuues uue loo, mis pole seotud Kiryu tegelaskujuga, kelle lugu lõpeb Yakuza 6. Mäng on välja antud PS4 Jaapanis selle aasta jaanuaris, kuid Sega teatas, et sellest saab ka Xboxi seeria X. Lisaks ühildub see mäng rist-salvestamisega Nutikas kohaletoimetamine Xbox One'i versiooni ja Xbox Series X vahel. Nii et mängija ei kaota konsoolide vahetamisel edusamme.

Mäng antakse välja Xbox One, Xboxi seeria X ja PC 2020. aasta lõpus, kuid konkreetset kuupäeva veel pole.

Mis on nutikas kohaletoimetamine?

Xboxi seeria X konsoolXbox X seeria tuuakse turule eeldatavasti 2020. aasta lõpus.

tehnoloogia alates Microsoft võimaldada põlvkondadevaheliste mängukonsoolide mängude omamist. Tõlgi: kõik, kes ostavad mängu versiooni Xbox One (kasutades seda tehnoloogiat), saate tasuta versiooni Xboxi seeria X. Nimekirja kuulutatud 13 mängu hulgast Microsoft üritusel XBoxi seesüheksa tero Nutikas kohaletoimetamine. Ise:

  • Palgamõrvari usutunnistus Valhalla;
  • Koor;
  • Mustus 5;
  • Nexus Scarlet;
  • Teine väljasuremine;
  • Ronimine;
  • Vampiirid: Maskeraad – Bloodlines 2;
  • Yakuza: Nagu draakon.

Loendis sisalduva nelja ülejäänud mängu osas ei ole kindlaks tehtud, kas need on ainuõigused Xboxi seeria X või kui mitte Nutikas kohaletoimetamine (nii et mängijad, kellel on Xbox One ja kes soovivad Xbox Series X pealkirja mängida, peavad selle uuesti ostma).

Allikas: The Verge ja Xboxi juhe