Esimene viide macOS 10.13-le ilmub WWDC17-s

Esimene viide macOS 10.13-le ilmub WWDC17-s

SEDA Maailma arendajate konverents 2017 (või WWDC17) on juba kuupäev olemas (5.-9. juuni San Jose-s) ja sel juhul esitleb Apple traditsiooniliselt uue opsüsteemi (iOS, macOS, watchOS ja tvOS) seotud uudiseid.

Juunis süsteemi maailmale näitamiseks on ilmselgelt alanud sisetest (võttes arvesse, et oleme märtsis ja sündmus on vaid mõne kuu kaugusel). Selle tõestuseks näeme esimest korda viiteid macOS 10.13 jah, mitte macOS 11, vähemalt praegu.

URL, mis näitab macOS 10.13

Blogija Pike, alates Universumi haug, vastutab avastuse eest: App Store'i URL, paremini tuntud kui CatalogURL, MacOS 10.13 jaoks. TERE MacRumors Seejärel muutsin vanemat CaralogURL linki ja kinnitasin, et see oli https: // URL, mis tuli Apple'i serverist. Neile, kes on uudishimulikud, on täielik link järgmine:

https://swscan.apple.com/content/catalogs/others/index-10.13seed.merged-1.sucatalog.gz

Lisaks tõsiasjale, et Apple on võimaliku WWDC-i esitluse ajal MacOS 10.13 tegemiseks palju meelitanud, pole seni opsüsteemi enda kohta midagi lekitatud. Me ei tea nime (kasutamiseks on liiga palju kaubamärke, näiteks Redwood, Mammoth, California, Big Sur, Vaikse ookeani piirkond, Diablo, Miramar, Rincon, Redtail, Condor, Grizzly, Farallon, Tiburon, Monterey, Skyline, Shasta, Mojave, Sequoia , Ventura ja Sonoma pole veel registreerunud, kuid mida saab muidugi ka kasutada), eriti esiletõstmised / funktsioonid, mida Apple selles peatses värskenduses reklaamib.

Nagu tavaliselt, peame vaid ootama.