Esimene Xiaomi Mi Watchi püsivara värskendus toetab iOS-i

Esimene Xiaomi Mi Watchi püsivara värskendus toetab iOS-i

seda Xiaomi Mi Vaata käivitati eelmisel kuul ja sai tänapäevani oma esimese püsivara värskenduse koos suure kasvuga. Nende hulgas kõige silmatorkavamad iOS-i opsüsteemi toe tutvustus nutikellal.

Uudised

Uuendus saabus 3. detsembril koos iOS-i rakendusega

OTA XM037 värskendusnumber ilmub 3. – 5. Detsembrini. Xiaomi sõnul hakkas see Hiinas saadaval eile (3. detsembril Hiina ajal) ja peakski installiprotsessi optimeerimine – mõned kasutajad kurdavad, et kell kĂĽlmub esimesel minutil pärast selle esmakordset seadistamist. Muud lubadused kaasatud teavitamisprobleemide parandamine seotud rakendusega Xiaomi Wear ja Asukoha- ja kliimateabe automaatne värskendamine.

Koos selle värskendusega käivitas ka Xiaomi Kasutage rakendust Application iOS-i jaoks.

Nutikella värskendamiseks avage see lihtsalt Seadistused ja vali "Süsteem" ja "About". Pärast seda klõpsake nuppu "süsteemi uuendus" ja oodake, kuni seade kontrollib, kas seadmesse on värskendus saadetud. Sel juhul laaditakse värskendus automaatselt alla.

Kiirema allalaadimise jaoks on soovitatav seda teha WiFi kaudu. Samuti peab kasutaja Bluetoothi ​​välja lülitama ja asetama kella laadija hoidjale, kui aku on tühi.

Via: GSM Arena, Gizmochina. (TagsToTranslate) xiaomi (t) xiaomi mi watch (t) xiaomi smartwatch (t) update (t) update mi watch (t) mi watch (t) ios (t) support ios (t) kulumise teatise sidumine (t) app ios (t) (t) kandmisrakendus xiaomi (t) süsteemi värskendus (t) nutikell (t) kantav (t) xiaomi nutikell (t) õun