Esimesed viis Androidi funktsiooni, mida oleme siiani kasutanud

Virtuaalsete klaviatuuride tugi

Lõpeta kõik tĂĽhine, kuid enne 2009. aastat sai Androidi kasutada ainult seadmetes, millel oli sisseehitatud fĂĽĂĽsiline klaviatuur. On seadmeid nagu LG-GW620, Motorola Cliq ja HTC Dream, millel on jätkuvalt hästi läinud sellistel radadel nagu Motorola Milestone, HTC Desire ja LG’s Cookie.

Huawei p9 1429 AndroidPIT

Virtuaalklaviatuuridel on tänapäevastes seadmetes palju mõtet / © NextPit

Tänapäeval on väga tavaline, et me kirjutame nutikalt oma nutitelefoni ekraanidele helde ekraaniga kiiresti ja meeletult, kuid kas te võite ette kujutada, et lisate selle lisamiseks pisikesele, resistentsele 3,2-tollisele ekraanile?

Selle funktsiooni ilmnemisel said tootjad oma seadmete välimuse edasiarendamiseks vajaliku tõuke, muutes need suuremaks, selgemaks ja palju täpsema puutetehnoloogiaga. Ma olen rahul.

Vidinate tugi

See ei alanud isegi Androidist, vaid Google’i sĂĽsteemist, mis selle populaarseks tegi. Ja see muutus nii kasulikuks, et isegi Apple mõistis selle olulisust ja rakendas seda iOS-i uusimas versioonis. Vidinad on komponendid, mis lihtsustavad juurdepääsu teistele programmidele.

AndroidPIT parimad androidi vidinad 2

Vidinad muudavad elu lihtsamaks / © NextPit

Kell, mida näeme paljude muudetud Androidi kasutajaliideste puhul, on vidin. Google’i otsinguriba, mille saab ka eemaldada. Ja kui olete karmim Androidi kasutaja, kasutate aku vidinaid, sĂĽsteemiteavet, konfiguratsiooni otseteid ja lemmikbrauseri lehti.

Isegi need, kes kasutavad Nova-tüüpi kanderaketti, täidavad seda funktsiooni, mis võib vältida tarbetuid klikke teabe kontrollimiseks või funktsioonile juurdepääsuks. Võite lahkuda majast ilma vidinateta, kuid paljud mõistavad, et ilma nendeta ei saa.

Taotluse sahtel

See on Androidi üks iseloomulikumaid omadusi. Lõppude lõpuks jätab iOS, selle süsteemi peamine konkurent, kõik rakendused otse koju. Selle sahtli abil, mida nimetatakse ka rakenduse sahtliks, lahkute kodust ainult kõige rohkem kasutatavate vidinate ja rakenduste jaoks, korrastades ja jättes need teie nägu.

AndroidPIT Galaxy S7 Edge vs Pixel XL 0284

Rakenduse sahtel / © NextPit

See on eriti kasulik nendel päevadel, kui nutitelefonides salvestusruum suureneb ja nii saame oma seadmed täita rakendustega, olenemata sellest, millised on juba installitud ja mida ei saa kustutada.

Saate kergesti üle saja ja kui see juhtub, eksite nii paljude rakenduste keskele. Seetõttu on majast eraldi sahtli olemasolu käed roolil ja võimaldab optimaalset korraldust igapäevaelus.

Stereo Bluetooth

Maailmas, kus tootjad tõmbavad heliĂĽhendusi ĂĽha suuremast arvust toodetest, on kvaliteetsed traadita ĂĽhendused olulisemad. See funktsioon ilmus Cupcake’is ja nii oli tal aega tänaseni kvaliteetselt areneda.

AndroidPIT teufel mute bt 3758

Kvaliteetsed Bluetooth-peakomplektid käepärast / © NextPit

Nii saavad kvaliteetsed muusikahuvilised isegi ilma kuulsa P2-ühenduseta nautida oma nutitelefoni koos Hi-Fi tehnoloogiaga juhtmeta kõrvaklappide ja isegi suurepärase kvaliteediga kastidega.

See ei ole funktsioon, mida näeme nutitelefoni ekraanidel, kuid see on tänapäeval kõik muutnud ja aitab kujundada seda traadita tehnoloogia järjest kasvavat rada.

Automaatne ekraani pööramine

Teine funktsioon, mis tundub lihtne, kuid mitte. Paljudes mobiilseadmetes, mida väideti olevat nutikad enne Androidi populaarseks saamist, oli ekraani pööramine võimatu, rääkimata automaatselt. Ja see on väga kahjulik.

Täna saate oma seadme, olgu see siis nutitelefon või tahvelarvuti, muuta pihuarvutiks, asetada see lihtsalt lauale või klaviatuurile ja töötada mugavamalt horisontaalsel ekraanil.

See loend toob kaasa ainult kõige olulisemad funktsioonid, mille olen leidnud, kuid paljusid muid Android Cupcake’is rakendatud funktsioone on tänapäevani järgitud Oreo versioonis ja see jätkub ka järgmises, ehkki veidi teistsuguses ja täiustatud versioonis. Kas Androidi kasutades aitate seda arengut iga päev?

Mis on vanim funktsioon, mida oma Androidis kasutate?