Esimest korda kasutasin drooni: testisime Air Mavicut

Testisime DJI uut drooni Mavic Air. Vaadake meie esimest muljet.

Sel reedel, 2. märtsil, DJI sai Jockey Clube’il SĂŁo Paulo ajakirjanduse, et toode siin ametlikult turule tuua. Showmetech on kohal ja räägib ĂĽksikasjalikult, kuidas läks. Selles artiklis saab see aga isikupärasemaks. Lõppude lõpuks said kohalolevad ajakirjanikud pärast esitlust mängida a Mavic Air. Veelgi enam, ma kasutan esimest korda drooni!

Kohe jäi midagi välja: kang. As mängumängija Olen pühendunud, eeldan, et droonihoob järgib videomängude universaalset loogikat. Nimelt juhib vasakpoolset nukku, parem aga pöörleb ja läheb üles-alla.

Peal Mavic AirKuid probleem pöördus tagasi. Vasak hoob pöörleb, tõstes ja langetades mänguasja, parem aga edasi, tagasi ja külili. Ilmselgelt pole ma esimest korda nii radikaalset manöövrit teinud, kuid see vastupidine loogika tähendab, et pean enne mõtlema, kui midagi ette võtan.

Peaaegu nagu videomäng

Ă•nneks ĂĽtles piloot, kes oli minu kõrval mind õpetamas (ja ma kujutan ette, et veenduda, et ma ei hävitanud nelja tuhande reaali mänguasja), et kangi on võimalik ĂĽmber pöörata, tehes sellest videomängu. Ma ei katsetanud seda nii, aga nagu laul ĂĽtleb: “Kui see droon, kui see oleks minu oma, saadaksin selle tagurpidi

Mavic Air

Kangilt maha võttes meeldib mulle väga, kuidas see on Mavic Air puudutatud. Nagu videomängudes, mida rohkem hooba kallutate, seda kiiremini see liigub. “Pole vaja liiga palju kallutada, võtke see rahulikult“, Ăśtles piloot enne, kui ma isegi kontrollerile täielikult käed kĂĽlge panin, eeldasin muidugi, et ĂĽks kohalolevatest ajakirjanikest erutub ja purustab mänguasja vastu seina.

Juhtimine, vähemalt selles osas, mis mul on lubatud, on üsna lihtne. See on palju lihtsam kui näiteks helikopteri juhtimine kaugjuhtimispuldi abil ja see tõesti meeldib mulle. Kõige lahedam tuli aga hiljem.

Nagu jedid

SEE Mavic Air seda saab kontrollida ka liikumisega. Seistes tema ees ja tehes käega ok märki, lahkub ta. Sealt hakkab see peopesale järgnema. Minu kogemustest Jedi iidses kunstis on just see, kuidas jõudu kasutada. Ta käsi tõusis üles. Lase ta maha. Küljelt ümbritseb see sind. Väga kena.

Võite ka käe maha heita ja minema kõndida, näiteksMa ei hooli sinustJa ta järgneb sulle nagu lojaalne kutsikas. Väga kallis ja tehnoloogiline kutsikas. Ja see lendab!

Samuti on võimalik käsi liigutada nii, et need eemalduksid, või neid lähendada, lähendada. Pildistamiseks tuleb mõlema käe pöidla ja nimetissõrmega teha ruut, täpselt nagu filmirežissöör. Kõik on väga intuitiivne.

Mavic AirSee on tulistamisliikumine.

Kuid nagu tavaliselt liikumisega juhitavate toodete puhul, ei töötanud see laitmatult. Minu jaoks on normaalne droonide saatmine ja keeldumine. Lisaks kaotas ta mind rohkem kui üks kord. Ta lõpetas mulle öeldu tegemise ja piloot pidi uuesti registreeruma. See juhtus tõsisemalt, kui kõndisin soovides, et ta mind jälgiks. Tundub, et see poeg on nii truudusetu.

Videomängudega võrdluse säilitamiseks on drooni juhtimine liikumisega nagu Wii mängimine. See on väga lõbus, kuid Xboxi kontroller võimaldab suuremat täpsust. Kui mul oleks droon, mängiksin tõenäoliselt selle käiguga, kuid kui see tõsiseks läks, kasutasin kaugjuhtimispulti.

Mänguasja testimise probleem on see, et ma lihtsalt läksin seda hulluks ostes. Mõtlesin, et palun tõsta.