ESport võistlus Portugalis, mille auhind on 20 tuhat eurot

Ajavahemikus märtsist detsembrini saavad konkurentsivõimelised e-spordi mängijad, kelle keskmes on Counter-Strike: Global Offensive, Asuse võistlusel võistelda Portugali Mercedes-Benzi meistriliiga kvalifikatsiooni saamiseks. Need turniirid on suunatud kõigile, alates riigi territooriumil viibivatest professionaalsetest või amatöörmeeskondadest või mängijatele, kes alles teevad esimesi samme taktikalises tegevusmängus.

Võistlus pakub aastaringselt 20 tuhat eurot auhindu ning on ka võimalus parimatele talentidele silma paista ning meeskonnal oma väärtust näidata. Esimese etapi kvalifikatsioon algab järgmisel nädalavahetusel (24. ja 25. märts) ning kestab aprillini, kusjuures esimesed finaalid kavandatakse 9. juunil Altice Arenal toimuvale Moche XL eSports üritusele. Ürituse kohta saate lisateavet ametlikul veebisaidil.

ESportsi üritusi korraldab ettevõte E2Tech, kellel on kogemusi elektroonilise spordiga seotud ürituste korraldamisel, näiteks XLParty ja ka Portugali juhtiv videomängusündmus Lisboa mängude nädal.