Kuidas teha rakenduses TikTok 'i kunagi' | Sotsiaalmeedia

Esteetiline tĂĽdruk: tundke tĂĽdrukute stiili Internetis Internet

Esteetilised tüdrukud ainult tüdrukud, kes järgivad uusimaid moestiile, on tüdrukute seas Internetis levinud. Mõiste "esteetika"loodi nime" Tumblr "asendamiseks ja seda kasutati ilumustrile viitamiseks, millele oli meeldiv vaadata. e-tüdruk, VSCO tüdrukud, õrn tüdruk, "Tumblr tüdrukud" ja kawaii tüdruk, on igal stiilil oma eripärad. Mõned neist suundumustest on muutunud TikToki nähtavusest, teised on kasvanud tänu sellistele teenustele nagu Tumblr ja VSCO Cam.

LOE: 'Aurulainete esteetika': kuidas muuta Tumblri fotosid mobiilis

Seda stiiliplahvatust saab sotsiaalmeedias näha Instagramis, näiteks hashtagid #Egirl, #VSCOGirl ja #TumblrGirl lisasid üle 15 miljoni postituse. seda TechTudo koostada Internetis tüdrukute stiilide loetelu.

Esteetiline tĂĽdruk: tundke tĂĽdrukute stiili Internetis Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudoEsteetiline tĂĽdruk: tundke tĂĽdrukute stiili Internetis Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudo

Esteetiline tĂĽdruk: tundke tĂĽdrukute stiili Internetis Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

seda e-tüdruk, Tuntud kui elektrooniline tüdruk, mõjutavad "emo" ja "gooti" stiilid ja kultuurid ainult riideid kandvaid tüdrukuid mängijatele, jätmata kõrvale "naljakaid" aspekte. Ilunormid koosnevad sama raske meigist lisaks tumedamatele aksessuaaridele. See trend on muutumas eriti populaarseks TikTokis, kus tüdrukud lindistavad väikseid klippe nende teisenemiseks e-tüdruk. Mood on kohal ka Instagramis.

Veel üks režiimi tüüp, mida on sotsiaalvõrgustikes pumpamine VSCO tüdruk, suundumuse "Tumblr girls" areng. Stiili nimetamiseks kasutatud termin pärineb fotorakendusest VSCO Cam, mis võimaldab kasutajatel pilte redigeerida ja postitada.

"VSCO tüdrukud" ei valmista ennast tavaliselt täismeigiga, nad kannavad alati oma juukseid pooleldi valmis, rannas aksessuaare, pikki särke ja Vansi kaubamärgiga tosse. Lisaks on fotodel tähelepanu köitev objekt naljaka kleebisega termopudel. Suundumus on olemas sellistes võrkudes nagu Instagram, YouTube ja TikTok.

A õrn tüdruk TikTokis tehtud suundumused, mis on arenenud teisteks sotsiaalseteks võrgustikeks ja on Internetiga vastuolus e-tüdruk. Täpselt nagu sõna "pehme"(pehme), millele juba viidatakse, kihlvedude režiimi tüüp kergete ja" armaste "omaduste korral. õrn tüdruk või beebitüdruk neid peetakse armsateks tüdrukuteks ja need, kes kannavad rõivaid, millel on "lapsikem" kiri.

Veel üks võimas omadus õrn tüdruk roosade ja "pastis" pigmentide kasutamine. Seoses juustega on stiili silmatorkav omadus juukseklambri või lipsuga. Lahtised rõivad või kombinesoonid ning disainilt kujundatav jumestus on selle muud omadused beebitüdruk, on väga mõjutatud K pop, Korea popmuusika žanr.

"Tumblr Girls" on esteetiliste suundumuste hulgas teerajaja stiil, et olla veebis edukas 2011. aasta keskel. Tumblr tüdrukud nad on tüdrukud, kes riietuvad ja elavad teatud mustrite järgi. Kuigi neil on stiiliga sarnane trajektoor VSCO tüdruk, trendidel on oma eripärad.

Mood tekkis tüdrukute Tumblri ajaveebis tehtud postitustest. Stiili omaduste hulgas võib nimetada tugevat meiki, millel on õiged ripsmed, illuminaatorid ja matt huulepulk. Rõivastel on juba tükke, mis tähistavad kõverusi, samas kui juuksed peavad olema hästi määratletud ja kuldsed aksessuaarid. Mõned inimesed peavad komplimendiks ütlust, et tüdruk on "Tumblri eest".

seda kunstitüdruk on oma stiil, tuleb kallakult aastakäik. Rahvusvaheliselt tuntud mood järgib tavaliselt värvipaletti, mis sarnaneb Van Goghi maalidega. Sellega seoses on pigmente esteetika kollane, sinep, punane, pruun ja sinine ning selle värvi ühtlustamine nähtud üldine. Lilled on ka stiililt väga esindatud ning näete neid trükitud rõivastes, aksessuaaridena ja palju muud. Seoses eelnõuga kunstitüdruk tavaliselt kasutage All Stari stiilis tosse.

seda kawaii tüdruk järgib stiili, mida mõjutavad tugevalt Jaapani kultuur, eriti animetegelased. Neile meeldib ühendada sensuaalsus ja ilmekus nii, et lühikesed poolpükste ja ümarate kaelustega seelikud on trendides vägagi kohal. Stiil kuritarvitab selliseid tarvikuid nagu sukad, lipsud, mütsid, mütsid ja kraed. Näomeik kawaii tüdruk neid ei laadita, kuid neile meeldib eriti silmi rõhutada.

PicsArt: saate teada rakenduste redigeerimise kohta

PicsArt: saate teada rakenduste redigeerimise kohta