Ettevaatust: mõnel kasutajal on probleeme watchOS 5.1 pro versiooniuuendusega [atualizado 2x]

Mis päeval Apple’i operatsioonisĂĽsteemi väljaandmine ilma mõned natuke probleem, eks? Täna näib pall olevat pall watchOS 5.1.

Mitu kasutajat – sealhulgas lugejad MacMagazine (näiteks Guilherme Rambo ise, kes reisis meiega MM Tour VII-l) ja kasutajad MacRumors ja Reddit – on probleeme opsĂĽsteemi kella värskendamisega ja see on tĂĽĂĽtu, sest kui protsess ebaõnnestub, tellib seade (telliskivi).

Sellisel juhul, kuna Apple Watchi pole võimalik DFU-režiimi panna ja kaabli abil Maciga käsitsi taastamiseks ühendada, saab probleemi lahendada ainult Apple või volitatud teeninduskeskus. Ja reeglina vahetab klient isegi kella.

See probleem on selgelt haruldane. On olnud vähe teateid (piisab sellest, et saaksime selle postituse avaldada ja kes teab, et Apple otsustab watchOS 5.1 eetrist välja võtta – mida pole seni tehtud), kuid paljud inimesed on neid probleemideta värskendanud.

Kas seal on veel keegi? ?

9to5Mac kaudu

Uuenda 30. oktoober 2018, kell 22:15

Jah, tõsiselt. Apple võttis lihtsalt võrguühenduseta värskendused.

@_inside kaudu

II värskendus 31. oktoober 2018, kell 8.40

Sest TechCrunch, Avaldas Apple järgmise avalduse:

Kuna väikesel arvul Apple Watchi omanikel on täna probleeme watchOS 5.1 installimisega, võtame ettevaatusabinõuna võrguĂĽhenduseta tarkvaravärskendusi. Mõjutatud kliendid peaksid ĂĽhendust võtma AppleCare’iga, kuid värskenduse edukaks installimiseks pole midagi teha. Töötame tulevase tarkvarauuenduse paranduse kallal.