Keluarga iPad - Pro, Udara, dan mini

Ettevõte võrdles iPad mini 4, Air 2 ja Pro ekraane; tea, milline neist on parim

Täpselt nagu traditsioon iFixiti uue Apple’i lahtivõtmise, DisplayMate samuti tehakse ettepanek analĂĽĂĽsida kõigi ettevõtte uute vidinate ekraane. Ja iPad Pro ei erine sellest.

Mitme kalibreerimise ja piltide visualiseerimise testi läbiviimine täielikult kontrollitud keskkonnas võrdleb DisplayMate praegu müüdavate iPadide (mini 4, Air 2 ja Pro) ekraane. Tulemus?

IPadi pere - Pro, Air ja mini

IPad mini 4 LCD-ekraan jääb parimaks ja täpsemaks, mida nad on testinud! See aga ei tähenda, et iPad Pro oleks halb. SEE iPad skoor kõigis aspektides “väga hea” või “väga hea”. DisplayMate reiting näeb välja umbes selline: iPad mini 4, iPad Pro ja iPad Air 2 – midagi, millest on ĂĽsna lihtne aru saada, alates Air 2 käivitamisest 2014. aastal (aasta enne kahte teist).

Kõigil iPadidel on LCD-ekraan[[menampilkan kristal cair, atau tampilan kristal cair]IPS[[switching dalam pesawat]kõrge jõudlusega, kuid erinevate jõudlustäiustustega. Mõlemal iPad Air 2-l ja Pro-l on foto joondav LCD-ekraan, mis tagab suurema kontrastsussuhte kui mini 4 tavalisem traditsiooniline mehaaniline joondamine. Lisaks on iPad Pro-l TFT-paneel.[[transistor film tipis]metalloksiididega, mis suurendab valguse ülekandekiirust paneelile ja suurendab seeläbi selle energiatõhusust, mis on eriti oluline suurte taustvalgustusega mobiilsete LCD-paneelide puhul, mis nõuavad kõigi LED-ide hoidmiseks palju akut.[[dioda pemancar cahaya, atau dioda pemancar cahaya]kuma.

Kõigi kolme mudeli ekraanidel on maksimaalne heledus sarnane ja sellisel viisil reguleerides on parima kontrastsussuhtega iPad Pro, millele järgnevad Air 2 ja mini 4; värvigammas on järjekord vastupidine ja kõige edukam on iPad mini 4; värvitäpsuses järgib Pro mini ka iPad mini 4; põrkekatsetes läks taas paremini korda iPad mini 4, millele järgnesid Air 2 ja Pro; Lõpuks saavutas iPad Pro energiatõhususe testis parima tulemuse tänu oma metalloksiid TFT paneelile.

Huvilistel tasub heita pilk DisplayMate’i võrdlustabelisse.

[via MacRumors]