Ettevõtja läheb puhkusele, kuid kavatseb helistada ja töömeile saata

Analüüs hõlmas rohkem kui 26 000 ettevõtjat 96 riigist ja soovis hinnata, kui palju suvepuhkuse aega vastajad oma kutsealaga seotud tegevustele plaanisid, järeldades, et suur osa neist läheb puhkusele ja töötab nendega.

Portugalis teatas 48% spetsialistidest, et nad töötavad ĂĽhe kuni kolme tunni jooksul päevas, samas kui 5% kavatseb pĂĽhendada rohkem kui kolm tundi päevas erialastele ĂĽlesannetele. 29% jaoks oleks nende tähelepanu pööramine pĂĽhade ajal tööle võrdne sellega, et nende töö tase on “veidi langenud”, ĂĽtles Regus.

Ăśle kogu maailma läheneb puhkustele 39% spetsialistidest “veidi vähendatud tööstandardite” lähenemisviisiga, samas kui 17% kavatseb töötada ĂĽle kolme tunni ja 41% ĂĽhe kuni kolme tunni jooksul.

Uuring näitab ka seda, et meestel on tööga „ühenduse katkestamine” raskem, 42% meestest muudab kogu maailmas oma puhkuse uueks töökohaks, pühendub helistamisele, e-kirjadele vastamisele ja äritegevusele. Märkimisväärne osa naistest (34%) kavatses seda teha.

Seda soolist suundumust kinnitab 44% meestest kogu maailmas, kinnitades, et nad töötavad ühe kuni kolme tunni jooksul päevas, võrreldes 35% naistega ja 18% meestega, kes pühendavad rohkem kui kolm tundi päevas, võrreldes 16% naistega.

“PĂĽhendumus, mida inimesed kogu maailmas oma töö suhtes näitavad, on hämmastav,” ĂĽtles Regus Portugali maajuht Nuno Condinho, rõhutades, et seda fakti võib tõlgendada ka märgina, et nad tunnevad end tööl ĂĽle jõu käivana või tunnevad end ebakindlalt nad ei saa abstraktset õigesti võtta. “Stressi mõjud tööl on hästi teada, mistõttu on oluline, et töötajad leiaksid endale iseendaks erilist aega.”

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi