Ettevõtjate laud on saadaval alates tänasest

See samm nähti ette seaduses ja see edeneb praegu haldusmenetluste kogumi tsentraliseerimise ja lihtsustamise kaudu, mis on seotud kaubanduse ja teeninduse erinevate tegevuste paigaldamise, muutmise, toimimise või lõpetamisega. Nii on võimalik maksta ka võrgus pakutavate erinevate teenustega seotud tasusid.

Ministrite nõukogu eesistujariigi pressiteates selgitati, et uus teenus on saadaval riiklikul tasandil, kuid iga linna jaoks kohandatud teabega, võttes arvesse määruste ja määruste erinevusi linnade vahel.

Selle virtuaalse loenduri kaudu pakutavate teenuste hulgas on võimalus litsentsida uusi ettevõtteid, muuta olemasolevaid ettevõtteid, hõivata avalikke ruume; või muu tegevuse registreerimine muu hulgas äriregistris.

Ettevõtja töölauale pääseb ettevõtte portaali kaudu. See on meede, mis on osa eelmise valitsuse algatatud ja praeguse täidesaatva omavalitsuse algatatud litsentsi puudumise algatusest.

See tähendab pikka menetluste sujuvamaks muutmist ja erinevate kaasatud struktuuride ühendamist, aga ka litsentsimistegevuse lihtsustamist.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi