Ettevõtte Gmaili uue ilme lubamine (G Suite)

Kas te ei leia oma ettevõtte kontolt (G Suite) Gmaili uue kujunduse aktiveerimise võimalust? Siit saate teada, kuidas seda võimalust oma meilis lubada.

Oleme teile näidanud, kuidas tavalisel kontol uut Gmaili kujundust aktiveerida. Nüüd on kätte jõudnud aeg õpetada, kuidas seda sügavalt teha ettevõtte konto, nimetatud ka G Suite.

Kui te ei tea, see on Google hiljuti välja kuulutatud uusim liides ettevõtte e-posti teenusesse.

Kõige olulisemate hulgas on a näeb puhtam väljaMaterjali kujundus – ja rida uusi funktsioone, mis muudavad teie igapäevaelu lihtsamaks. Ettevõtte jaoks on see nĂĽĂĽd võimalik luua konfidentsiaalne e-post või tähtajaks. Niisiis, jätkame pikemalt mõtlemata juhendaja samm sammu haaval:

Juhend: aktiveerige oma ettevõtte versioonis Gmaili uus ilme

Samm 1. Oma ettevõtte kontole pääsete juurde Google’i halduskonsool. Sellisel juhul ärge kasutage oma avalikku kontot. Seda tehes otsige menĂĽĂĽd Rakendus, nagu on näidatud pilt allpoolja sisestage:

Ettevõtte Gmaili uue ilme lubamine (G Suite)

2. samm. Kohe pärast seda peate seda tegema Täida menüü G Suite. Kuna valikuid polnud palju, poleks selle leidmine keeruline. Kui olete lõpetanud, võtke a klõpsake ja sellele juurde pääseda.

Ettevõtte Gmaili uue ilme lubamine (G Suite)

3. samm. Jälgi pilt allpool, Peate leidma Gmail ja liituma selle sees.

Ettevõtte Gmaili uue ilme lubamine (G Suite)

4. samm. Kerige lehte allapoole, kuni leiate järgmise menĂĽĂĽ: “Täpsemad seaded”. Seda tehes on õiglane klõpsamiseks temas ja minge järgmisele sammule.

Ettevõtte Gmaili uue ilme lubamine (G Suite)

Samm 5. NĂĽĂĽd olete sees “Täpsemad seaded”, Peate minema “Ăśldised seaded”. Seal kerite uuesti alla ja leiate jaotise “Uus Gmaili käivitamise kasutajaprogramm”.

Tehke nagu sisse pilt allpool ja valige märkeruut: “Luba minu kasutajatel pääseda juurde uuele Gmaili kasutajaliidesele ja funktsioonidele”.

Ettevõtte Gmaili uue ilme lubamine (G Suite)

6. samm. Nüüd, kõik isiklik konto selle ettevõttekonto käsu all on neil juurdepääs uuele vaatele. Aga tema pole veel aktiveeritud.

Selleks peate ettevõtte konto kasutajatele andma juhised oma e-posti kastile juurde pääsemiseks ja suvandi aktiveerimiseks “Tutvuge uue Gmailiga”. Kas sa ei tea, kuidas seda teha? Ă•ppige kohe koos link allpool:

Ă•petus: kuidas Gmaili uut kujundust aktiveerida

Allikas: The Verge.