Euroopa ja Jaapan √ľhinevad, et muuta Internet 5000 korda kiiremaks

EÜ ja tööstus investeerivad järgmise seitsme aasta jooksul innovatsiooni 22 miljonit eurot

Projektid √ľhendavad Euroopa Komisjoni, liikmesriike ja t√∂√∂stussektorit Euroopa majanduse viies olulises valdkonnas: elektroonika; vesinik, aeronautika, biot√∂√∂stus ja k√ľtuseelemendid; ja meditsiin. Neid viiakse l√§bi seitsme aasta jooksul ja need h√Ķlmavad 22 miljardi euro suurust √ľlemaailmset investeeringut.

Väärtus annab kokku 8 miljardit eurot, mis on välja kuulutatud Euroopa teadus- ja innovatsiooniprogrammi Horisont 2020 jaoks, investeeringu väärtuseks on 4 miljardit eurot, mille tagavad liikmesriigid ja hinnanguliselt 10 miljardit eurot. tööstuses mobiliseeritud.

J√§rgmise seitsme aasta jooksul Euroopa innovatsioonipanuse realiseerimiseks moodustatakse viis avaliku ja erasektori partnerlust, mis aitavad tugevdada Euroopa t√∂√∂stuse konkurentsiv√Ķimet sektorites, mis tagavad enam kui neli miljonit t√∂√∂kohta.

Elektrooniliste komponentide ja s√ľsteemide valdkonnas on teostatava projekti prioriteet suurendada Euroopa tootmisv√Ķimsust selles valdkonnas. Kavandatud koguinvesteering on 5 miljardit eurot.

Partnerlus ja investeeringud aitavad ka “leida lahendusi √ľhiskonna ees seisvatele suurtele v√§ljakutsetele, millele turud ise kiiresti ei reageeri”, kinnitas Euroopa Komisjon pressiteates.

N√§idete seas valdkondadest, kus tuleb leida uusi vastuseid, toob E√ú v√§lja s√ľsinikuheitmete v√§hendamise v√Ķi j√§rgmise p√Ķlvkonna antibiootikumide valmistamise.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi