EuroMillions kõigile, kes jagavad

EuroMillions kõigile, kes jagavad

Nii on see olnud märtsi algusest: igal nädalal “ehitab” nailonimeeskond EuroMillionsi, paneb oma Facebooki lehele registreeritud piletipildi ja lubab kingitust jagada kõigile, kes fotot oma profiilil jagavad.

“Te teate juba, et jagame kõigiga, kes seda pilti jagavad, mis tahes ĂĽle 100 000 euro suurune auhind” kuulutati postituses.

Idee on võimaldanud ettevõttel lisaks fännide arvule suurendada ka kontaktide võrgustikku ja klientide taotlusi.

Esimesel 2. märtsi loosimise infolehel on 745 aktsiat. “See on lihtne ja lõbus viis mõjutada inimesi, kes jagamise kaudu ĂĽhendavad potentsiaalsed kaubamärgid ja tarbijad,” selgitab Nailoni loomestrateegia juht Joah Santos.

Kiirelt levinud idee edukuse tõestamiseks kopeerisid kümned ettevõtted ja üksikisikud teo ning saavutasid avalikkuse poole pöördumisel häid tulemusi.

Pildi nimi

“Alguses oli meid nördinud, et nad kopeerisid meie ideed,” tunnistas JoK Santos TeK-le, “aga siis saime aru, et mida rohkem inimesi ideed jäljendasid, seda lähemal olime oma eesmärgi saavutamisele: saada mitu inimest võitma auhinda, mitte ĂĽks. .

Sel moel garanteeris agentuur kampaania pikendamise, “et rohkem inimesi saaks ideid kopeerida”, ja sel moel suureneb tõenäosus, et portugallased saavad rohkem “rikkaks”.

Joah Santos selgitab, et kui Nylon otsustas 2011. aastal Ameerika Ăśhendriikides agentuuri poolt kasutatava idee uuesti leiutada, kasutades selleks sotsiaalvõrgustikku maps2night.com Coors Light õllemargi reklaamimiseks, oli eesmärk “luua Portugali abistav turundus”.

“Soovime asetada end agendina, kasutades oma andeid Portugali abistamiseks, kuid meie eesmärk on, et tasu oleks alati alla 50 euro. Näitamaks, et head ideed ei pea olema kallid, nõuavad nad lihtsalt riskimist.

Sel laupäeval pole teil enam aega Nailoni loetletud viimaseid Euromillionsi pileteid jagada, kuid võite alati järgmisel kolmapäeval õnne proovida …

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Patricia Calé