tek temukan aku

Euroopa avab täna registreerimise 15 000 tasuta sõidupileti saamiseks

#DiscoverEU veebisaidil on juba käimas tagasiarvestus CEST-i kella 12-ni, Portugalis kella 13-ni ja alates sellest ajast saavad tänavu 18. sünnipäeva tähistavad Euroopa noored taotleda Euroopas reisimiseks tasuta pileteid.

Kriteeriumid on määratletud ja lisaks oma vanusele peate olema 28 Euroopa riigi kodanik ning alustage oma teekonda siit. Siis on idee avastada Euroopa Liidu kultuurilist ja ajaloolist pärandit, reisides peamiselt rongiga.

Rakenduses peate esitama isikuandmed ja ĂĽksikasjad kavandatava reisi kohta. Samuti on 5 kĂĽsimustikuga kĂĽsimustik seotud Euroopa kultuuripärandi aastaga ja ELi noorsooalgatusega. See vastus võimaldab teil hinnangut “tagasi võtta”, kui rakendusi on mitu.

Registreerimine on avatud kuni 26. juunini ning EL plaanib 12 miljoni euro suuruse investeeringu eest jagada 15 000 piletit, sealhulgas 2000 noort. Samuti toimub teine ​​etapp, millel on juurdepääs 5000 piletile ja mis avatakse sügisel.

Valitud noored saavad oma reisi alustada ajavahemikus 9. juuli kuni 30. september 2018, kasutades selleks puhkust teiste riikide kĂĽlastamiseks.

tek find eu “data-title =” tek find eu – Euroopa avab täna registreerimise 15 tuhande tasuta sõidupileti jaoks – SAPO Tek “> tek leia mind