Euroopa ja Jaapan ĂĽhinevad, et muuta Internet 5000 korda kiiremaks

Euroopa ja Jaapan ĂĽhinevad, et muuta Internet 5000 korda kiiremaks

On kuus uurimisprojekti, milles mõlemad piirkonnad plaanivad koostööd teha ja mille eesmärk on Interneti-arhitektuuri uuesti määratleda, eesmärgiga muuta võrk andmeedastuses tõhusamaks.

Neile on kasulik 18 miljoni euro rahastamine ja selle reaalsuse haldamise kesksete probleemide lahendamine, nagu turvalisus, võrgu läbilaskevõime, energiatõhusus või andmeliikluse ülekoormus.

Ühe projekti (Strauss) eesmärk on luua tingimused tõhusa 100 Gbps võrgu väljaarendamiseks, mis on umbes viis tuhat korda suurem kui Interneti-ühenduse keskmine kiirus, mida tänapäeval kasutavad eurooplased.

Koostööprojektide loendis on ka MiWEBA (raadiosageduse suurenev kasutamine mobiilsideteenuste toetamiseks; NECOMA (turvalisus); GreenICN (energia tõhus kasutamine sidevõrkudes); ClouT (nutika linna idee uurimiseks kasutatakse selliseid mõisteid nagu pilvandmetöötlus ja asjade Internet). andurite kasutamine teabe edastamiseks ja vastuvõtmiseks reaalajas).

Eesmärk on leida uusi vastuseid digitaalsete andmete eksponentsiaalsele kasvule, mis on nüüdseks reaalsus ja mida kõik prognoosid eeldavad trendiga, et see kasvab ka järgmistel aastatel.

EĂś esitatud andmete kohaselt genereeritakse maailmas minutis umbes 1,7 miljardit baiti digitaalset teavet. Ajavahemikul 2012. aasta algusest kuni 2013. aasta alguseni oli liiklus kahekordistunud.

Märkmete kirjutamine: Fikseeritud kirjaviga tekstis.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi