Euroopa Komisjonil on ettevõtjate rahastamiseks “fondifond”

Carlos Moedas teatas täna hommikul veebitippkohtumisel, et Euroopa Komisjonil on üleeuroopaline ettevõtlusfond. See Fondid Fondid rahastatakse 25% riiklikust rahast, ülejäänu on erakapital.

Asi on selles, et need “fondid” aitavad siis raha koguda Startup Capital Euroopas, mis rahastas uute ettevõtete loomist, kuid eriti nende kasvu ja pĂĽsivust vanal mandril, selgitab teaduse, teaduse ja innovatsiooni volinik.

Carlos Moedase sõnul oli Dana Dana käivitamisel esimene ja kõige keerulisem samm programmi “juhi” leidmine, see protsess algab täna fondi ametliku avamisega. helistama.

Nende valitud partnerpartnerite ĂĽlesanne on kaasata erakapital, mis rahastab 75% fondist – mis moodustab kuni 25% avalikkusest.

Sellel kontol investeerib Brüssel eeldatavasti kokku maksimaalselt 400 miljonit eurot, kusjuures fondihaldurid peavad koguma vähemalt kolm korda rohkem erakapitali, pannes summa Startup Capital saadaval umbes 1,6 miljardit eurot.

SEE helistama Fondihaldurite jaoks on see avatud kuni 31. jaanuarini 2017. Huvitatud isikud saavad lisateavet veebisaidilt www.eif.org.

Tuletame meelde, et saate kogu veebi tippkohtumist jälgida lehe kaudu voogesitus SAPO-s ja näe TeK meeskonna tehtud fotodotseülekandes Lissaboni Meo Arenalt ja Fililt.

Tehke üksikasjalikult kindlaks 200 tippkohtumisel esindatud Portugali ettevõtet.