Euroopa startup: Euroopa Komisjoni uus teadmisteplatvorm alustavate ettevõtete kasvamiseks - sait täna

Euroopa startup: Euroopa Komisjoni uus teadmisteplatvorm alustavate ettevõtete kasvamiseks – sait täna

Arvestades, et idufirmad ja laienemine suurendavad majanduskasvu ja avavad ukse töökohtade loomiseks Euroopa Liidus, avab Euroopa Komisjon uue portaali, kus on eksklusiivsed ressursid neile, kes peavad oma ettevõttele uue elu andma. Selle nimi on European Startup ja selle eesmärk on toetada ja luua ökosüsteem algajatele oma äri laiendamiseks.

Avalduse kohaselt veavad Euroopa startup-ökosüsteemi vaid mõned linnad ja kui tuua näide, suunati 76% kogu Euroopas alates 2013. aastast investeeritud kapitalist 10 sõlmpunkti, umbes 30% talentide kogumist. sel juhul kavatseb uus veebisait suhelda rohkemate inimestega, edendades uute sõlmpunktide kasvu ja laienemist. Protsessi kiirendamiseks käivitatakse seitse uut Euroopa projekti, mille eesmärk on luua alustavatele ettevõtetele ökosüsteem, aidates neil ületada nende kasvuga kaasnevad takistused.

tech veebisait sel päeval

Praktikas toimib see veebisait natuke nagu tööpakkumiste raamistik, antud juhul temaatilised projektid, kus huvilised suunatakse erinevates saadaolevates valdkondades vastavatele lehtedele, kuhu nad saavad kandideerida. kirjeldage valitud meeskonna teemat, eesmärke ja rahastuse suurust. Praegu on olemas nn blockchain partnerlusprogrammid, nutikad tekstiili- ja pilvevalmistamine, suurandmete ja masinõppe süsteemid, kui nimetada mõnda neist.

Nagu selgitas Startup Europe üksuse juhataja Pteris Zilgalvis: See uus veebisait esindab Euroopa idufirmade eesmärgi eesmärki julgustada idufirmasid kogu ELis arenema, saades kogu vajaliku toetuse. Meie visioon on aidata pakkuda nähtavust erinevatele Euroopa ökosüsteemidele, mis siin sellel põhjusel asuvad, ja arendada nende kujunemist, edendades nendevahelist dialoogi.

Pange tähele, et käimasolevate projektide taotluste esitamiseks on piiratud aeg. Näiteks praegu saadaval olevate Blockchaini projektide registreerimisperiood kestab 10. veebruarini, millele järgneb idealiseerimine märtsis, prototüübi väljatöötamine aprillist juulini ja seejärel katsed septembrist oktoobrini.