Euroopa startup-projektide rahastamiseks on Euroopa Komisjonil 100 miljonit eurot

See algatus on osa avaliku ja erasektori partnerlusest vastavalt mitmele Euroopa projektile, mis viiakse läbi partnerlusmudelina Euroopa Komisjoni ja tööstust esindavate ettevõtete või üksuste vahel.

Interneti tulevaste avaliku ja erasektori partnerluste osas on investeerimisfaas teatanud, et 2011. aastal käivitatud algatuse kolmas etapp paigutatakse 100 miljoni euro suuruse globaalse investeeringuga.

Projekti kolmandas etapis eeldatakse, et umbes tuhat ettevõtet saavad toetust rakenduste väljatöötamiseks, mis aitavad arendada tulevasi Interneti- ja muid digitaalteenuseid sellistes valdkondades nagu transport, tervishoid, arukas tootmine, energia ja teenused. sotsiaalmeedia.

Seda algatust viidi ellu 20 konsortsiumi kaudu, sealhulgas ühisrahastusüksused; Startup Capital; ühing; muu hulgas tehnoloogiaettevõtted. Algas konkursikutse.

“Konsortsium valitakse selle järgi, kuidas nad kavatsevad maksimeerida oma rahastamise majanduslikku mõju Interneti ökosĂĽsteemile,” selgitas EK pressiteates.

Eile kuulutati välja Euroopa Komisjoni järjekordne suurem investeering innovatsiooni valdkonnas. Järgmise seitsme aasta jooksul on teadus- ja uuendustegevust 22 miljardit eurot. See mudel jagab vastutust ja investeeringuid ka EÜ ja eraettevõtete vahel.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi