Euroopa tehnoloogia on tõusuteel, kuid Portugal hoiab seda suunda

Tehnoloogiline kasv aeglustus Portugalis 2019. aastal, aastal, mil Euroopa tehnoloogial oli maailmamajanduses silmapaistev koht. Andmed pärinevad aruandest, mille avaldas Atomico koostöös Slushi ja Orrikckiga, State of European Tech 2019.

Tutvustades Portugali tehnoloogiasektori viit peamist suundumust, järeldatakse dokumendis, et kuna maailm keskendub Ameerika ja Hiina valitsuste ja maailmaturu kokkupõrkele, on Euroopa tehnoloogia vaatamata Portugali langusele vaikselt jätkanud stabiilset ja kindlat kasvu.

Seda panoraami arvestades leiab Atomico partner ja Insightsi juht ning aruande autor Tom Wehmeier, et Atomico partner ja Insightsi juht Tom Wehmeier leiab, et „Euroopa tehnoloogia paistab maailmamajanduses jätkuvalt silma paista, kuigi ajakirjanduse fookuses on turu ja tehnoloogia volatiilsus. sel aastal ülemaailmne “.

Euroopa majandus ei pruugi olla immuunne, kuid tehnoloogiaettevõtted on viimase 12 kuu jooksul rekordeid jätkanud

Aruandes jõutakse järeldusele, et tehnoloogiaettevõtted on oma rajal, et suurendada oma rekordilist 26 miljardi euro suurust rahastamist 2019. aastal, kui see näitaja on 2018. aastal 22 tuhat eurot. Portugalis on olukord siiski väga erinev. 126 miljonit, mis peegeldab tõenäoliselt OutSystemsi 2018. aasta kõrge pöörde mõju, 322 miljonit Portugalis.

Euroopa tehnoloogilised riigid 2019

Edukas Euroopa idufirma

„Data-title =” European Tech State 2019 – Euroopa tehnoloogia on tõusuteel, kuid Portugal on trendile vastu – SAPO Tech ”> Euroopa tehnoloogilised riigid 2019 Edukas Euroopa idufirma

Sellegipoolest kasvab Portugal kui “sĂĽvatehnoloogia” keskpunkt, mille rahastamine ulatub riigi jaoks 2019. aastal 89 miljoni euroni. See näitaja on sama kui kogu tehnoloogiafinantseerimine viimase viie aasta jooksul, mis on suurim edasiminek finantseerimisel, välja arvatud Rumeenia.

Euroopa tehnikareeglid pole teada, kuid Margrethe Vestagerit peetakse Euroopa tehnoloogia mõjukaimaks inimeseks

Mis puutub Euroopa tehnoloogilistesse standarditesse, siis nende loomine on jäänud paljude Euroopa asutajate jaoks mõistatuseks. Kui paluti kirjeldada Euroopa Komisjoni peamisi prioriteete tehnoloogiastandardite osas, vastas 40% alustavatest ettevõtetest ja töötajatest, et ei tunne end kommenteerimiseks piisavalt informeeritud.

Vaatamata sellele, et teatati, et puudub teadlikkus standardiprobleemidest, hääletasid kõik vastajad konkurentsivoliniku Margrethe Vestageri poolt, kes soovib uues mandaadis suurendada tehnoloogia järelevalvet kui isikut, kellel on 2019. aastal Euroopa tehnoloogiat kõige rohkem mõjutada, hoolimata sellest, kas see on hea või halb.

Euroopa seadusandjad ei räägi fintechist ja digitaalsest tervishoiust – kahest sektorist, kuhu investorid panid eelmisel aastal hoiule 10 miljardit eurot

Kultuuriline ja sooline mitmekesisus: numbritega ei suudeta ikka veel vastata

2019. aastal oli Portugali ja Hispaania vahel 92% rahastamisest kõigile meeskondadele, samal tasemel kui 2018. aastal. Mõlemas riigis oli 119 ettevõttes ainult üks naissoost CTO, tuginedes kõrgetel ametikohtadel tegutsevate juhtide valimile 251 tehnoloogiaettevõttes, mida toetasid investeerimisfondid ja kes võitsid ajavahemikus 1. oktoober 2018 kuni 30. september 2019 A- või B-vooru, rahastades üle kaheksa miljoni, ehkki 7,5% tarkvarainseneridest olid naised.

80% mustanahalistest, Aafrika ja Kariibi mere piirkonna vastajatest teatasid diskrimineerimisest oma etnilise kuuluvuse osas

Euroopa asutajad ei mõelnud ainult kommertsedule. Prioriteet on maailma suurimate probleemide lahendamine

Andmed näitavad, et iga viies Euroopa asutaja väidab, et nende ettevõte mõõdab juba oma sotsiaalset ja / või keskkonnamõju ajal, mil töötajad omistavad ettevõtte sotsiaalsele vastutusele suurt tähtsust, kusjuures 57% viitas sellele küsimusele küsimustikus.

Aruande raames uurisid Atomico, Slush ja Orrick 5000 ökosüsteemi liiget, sealhulgas 1000 asutajat. Uuringu põhjalikud andmed joonistavad selgesõnalise portree inimestest, kes Euroopas tehnoloogiaettevõtteid avavad: vaimne heaolu on pidev mure ajal, mil madala sotsiaalmajandusliku taustaga inimesed tegelevad tavaliselt ettevõtjaks saamise rahaliste takistustega. .